Shopping

Piešťanské lázeňské vouchery – skvělý dárek pod stromeček

Sbírání kytiček

Světoznámé slovenské lázně Piešťany nabízejí návštěvníkům dokonalé prostředí pro regeneraci sil a bohaté zkušenosti s léčbou mnoha nemocí, zejména těch, které jsou spojeny s pohybovým aparátem.

Zdejší zrenovované hotely s moderně vybavenými balneocentry, nádherně upravené parky a poklidnou atmosféru pro odpočinek najdeme jen kousek za našimi hranicemi. Vánoční vouchery, které nyní Lázně Piešťany do 24. 12. nabízejí ke koupi, se tak mohou stát nevšedním dárkem, který přinese nejen radost, ale také příznivý vliv na zdraví všem obdarovaným. Vouchery lze využít v období 14. 1. 2018 – 30. 3. 2018. 

Komplexný kúpelný pobyt 

Vánoční voucher s názvem KOMPLEXNÝ KÚPEĽNÝ POBYT umožní ubytování s plnou penzí, zdravotní vyšetření spolu s diagnostikou a laboratorními testy a až 24 různých procedur během jednoho týdne spolu s aktivní rehabilitací (4x týdně) v podobě skupinového cvičení nebo fitness tréninku s trenérem. Tento pobyt je zaměřený na úlevu od bolesti a zlepšení příznaků spojených s onemocněními pohybového systému. Za cenu 86€ za osobu a noc jej lze zakoupit s pobytem v hotelu Danubius Health Spa Resort Esplanade****. Budovy komplexu už na první pohled zaujmou svou moderní architekturou, za níž se skrývají pohodlné pokoje a skvělé služby. Důkladná rekonstrukce přináší dnešním hostům maximální komfort a skvělé zázemí jak pro léčbu a odpočinek, tak pro sportovní vyžití. Lákavá je zejména sekce Světa sauny a vody, která zve návštěvníky ke koupání v krytých i venkovních bazénech a k pobytu v několika typech sauny. 

Balnea Esplanade

Voucher KOMPLEXNÝ KÚPEĽNÝ POBYT nabízí i severněji položený Spa Hotel Grand Splendid***, a to v ceně 67€ za osobu a noc. Podobně jako Spa Resort Esplanade obklopuje tento hotel překrásně upravený park s mohutnými stromy. Hned vedle se navíc nachází golfové hřiště s devíti jamkami. Vyhledávaný klid, pohodlí a snadný přístup do hotelového balneocentra je tu samozřejmostí. Bez problémů si tak mohou užít příznivý vliv pobytu v Piešťanech rovněž senioři. Vánočního piešťanský voucher s názvem „NAVŽDY MLADÝ“ TÝŽDEŇ je určený právě jim. V ceně 54€ za osobu a noc dopřeje obdarovanému ubytování s polopenzí, vstupní lékařské ošetření s EKG testem a na doporučení lékaře až 12 procedur za týden včetně aktivní rehabilitace (3x týdně) v podobě skupinového cvičení nebo fitness tréninku s trénerem. 

SPA Piešťany

Vánoční voucher se stejným pojmenováním nabízí seniorům také tradiční lázeňský hotel Spa Hotel Pro Patria** postavený v blízkosti léčebných pramenů. Historická budova a paprskovitě s členěnou strukturou jednotlivých křídel přenese hosty do období svého vzniku v roce 1916 jen charakteristickými architektonickými prvky té doby. Komfort moderního ubytování i zde zajistila nedávná nákladná rekonstrukce. Díky výhodné poloze tohoto dvouhvězdičkového hotelu mohou jeho hosté neomezeně využívat všechna léčebná zařízení v budově i v nedalekých lázních Napoleon. V hotelu stojí také za návštěvu stálá expozice Balneologického muzea. Příznivé účinky piešťanské léčivé vody a bahna naznačuje nejen symbol lázní v podobě muže lámajícího berle, ale i spokojenost dnes již tisíců návštěvníků příjemného západoslovenského lázeňského města. Dárek v podobě voucheru tak bude velmi milým vánočním překvapením. 

Více informací najdete na www.piestany.danubiushotels.sk.

Připravila: Katka
Foto: Spa Piešťany

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků