Shopping

Potěšte toho svého unikátním tričkem: Máme pro vás pár nápadů

Sbírání kytiček

Už se zase blíží narozeniny, svátek nebo jiné výročí vašeho partnera? Pokud ano, nejspíše máte o další přemýšlení nad tím správným dárkem postaráno.

Můžete mu opět koupit bednu piva, víno nebo lahev kořalky, nicméně mnohem lepší bude překvapit jej něčím originálním! Ostatně alkoholika z něj mít nechcete, že? 

Ideální volbou je oblečení

I to se vám zdá nudné? Nemusí, protože třeba obyčejné tričko s vlastním nápisem či obrázkem mu dokáže vykouzlit úsměv na rtech po hodně dlouhou dobu. Nevěříte? Přesvědčíme vás o tom a zároveň prozradíme, kde je možné takové oděvy nechat vyrobit.

Nemusíte mít výtvarný talent…

Nechcete, aby byl váš nápad duplikován, a vy jste tak tomu svému nechala vyrobit tričko, jež už někdo nosí? Pak zvolte zcela unikátní vlastí motiv. Můžete jej sama nakreslit a následně poslat na web Geekshirts, kde vám jej doplní na tričko či mikinu a následně vše zašlou zpět. 

Jestliže si netroufáte něco ztvárnit a graficky na tom nejste nijak dobře, ničemu to nevadí. Stačí svůj nápad pouze popsat a vše nechat na profesionálech. Společnost Geekshirts spolupracuje s více než 10 grafiky, již se o animovanou i psanou stránku věci postarají od A až po Z. Zašlou návrhy, vy se domluvíte a není problém mít oděvy dle svých představ.

Spousta motivů je již k dispozici 

Pokud se nehodláte zdlouhavě zabývat vymýšlením něčeho vtipného a nemáte v sobě duši dítěte podobně jako ten váš, nevadí! Vybrat si u GeekShirts lze z více než 100 motivů. Mnohé jsou rozhodně zajímavé a mohou na konkrétního člověka dokonale sedět. Zmínit můžeme kupříkladu akvárium s mrtvými rybkami, pod nímž je nápis RIPky. Pro příznivce jiného než černého humoru je výborná napodobenina slavného vojevůdce Napoleona Bonaparteho s nápisem Napoleon Borntoparty. Čas na party se najde kdykoli, nemyslíte? 


KP

Foto: GeekShirts

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků