Krása

Módní výbava do deště: zachovejte si styl a buďte trendy

Barevné listí, chladná rána, krátké dny, ale také dešťové přeháňky a vítr. To vše charakterizuje podzim. A i když ho máte ráda a podzimní deprese se vás netýkají, déšť by vám mohl náladu pokazit, když zmoknete po cestě do práce. Proto byste se na něj měla včas připravit.

Za deštníky, holínky a pláštěnky se už dávno nemusíte stydět. Naopak, dřívější neforemné pršipláště se proměnily v nepromokavé parky a černé holínky s humpoláckou podrážkou dávno vystřídaly veselé, odlehčené gumáky, ve kterých můžete bez problému vyrazit klidně i do města. A deštníky? Ty se staly nezbytným módním doplňkem.

Deštníky

Deštníky nejsou jen pomůckou, která má ochránit naše vlasy, líčení a oblečení před nechtěným přívalem deště. Měly by sloužit také jako módní doplněk. Letos rozhodně nešlápnete vedle, když si pořídíte nějaký stylový kousek do deště v pastelových či neonových barvách. Velkým hitem se ve světě staly průhledné deštníky s výrazným dekorem, například puntíky.

Gumáky

Už dávno nepatří jen do lesa nebo na letní festivaly. Když je dobře sladíte se zbylým outfitem, můžete být za hvězdu i v práci. Vybírat můžete ze široké škály barev a stylů. A kromě vysokých gumáků jsou letošním podzimním must have i nízké gumové boty.

Pláštěnky a kabátky

Pokud nevlastníte funkční nepromokavou bundu, porozhlédněte se po slušivých kabátcích a pláštích, ve kterých se nebudete muset stydět. Minimálně na cestu do práce v dešti vám skvěle poslouží. K sehnání jsou ale i tradiční pláštěnky. Abyste nepůsobila úplně retro, pořiďte si nějakou výraznou.

Pokrývky hlavy

Stylový klobouk by vám letos neměl chybět. Trend velí pánskému stylu i elegantním barevným kouskům, kterými podtrhnete svoji ženskost.

Myslete na kabelku

Aby byl váš outfit perfektní, nezapomeňte na kabelku. Ne vždy se nám ji podaří uchránit před deštěm, i když máte deštník. Proto volte takovou, která vám nepromokne a kapesníčkem ji lehce otřete a usušíte.

Připravila: Anna Holečková

Zdroj informací: Zoot.cz
Zdroj fotografií: Zoot.cz
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků