Akce

Pozvánka do Botanické zahrady na nejen Dřevorubecký den

Sbírání kytiček

Podzim je tu a s ním potřeba pečovat o zahradu.

Pravidelně odklízet spadané listí, než nás zavalí, sklidit vypěstované plody, obstarat dříví na zimu a pomalu už připravovat zahradu na zimní spánek.

 

Přijďte si vyzkoušet nejnovější trendy v péči o zahradu na DŘEVORUBECKÝ DEN, který se koná 8. ŘÍJNA 2016 přímo v pražské Botanické zahradě v Troji od 11:00 do 16:00 hodin.

 

Odborníci nejpovolanější – pracovníci Botanické zahrady vám spolu se specialisty o výrobce zahradního náčiní, finskou značkou Fiskars, prozradí spoustu tipů, jak si na zahradě usnadnit práci. Vše si budete moci vyzkoušet přímo na místě!


Společnost Fiskars, která je spoluorganizátorem akce, s Botanickou zahradou dlouhodobě spolupracuje a podporuje ji především darovaným zahradnickým náčiním, bez jehož spolehlivé pomoci si „pražskou botanickou“ ani nedovedeme představit!


Dřevorubecká instruktáž

Odborníci Fiskars vám v rámci dřevorubecké instruktáže předvedou, jak správně a co s nejmenší námahou sekat dříví. Vysvětlí vám také, jak si vybrat ideální sekeru. Rovnou na místě si budete moci vyzkoušet sekání přímo se špičkovými sekerami značky Fiskars, které patří mezi špičku ve své třídě. 


Ohledně péče o květiny, záhony, stromy i keře na zahradě i v domácnosti vám zase poradí zkušená zahradní poradkyně Ludmila Dušková, kterou můžete znát z různých televizních pořadů nebo díky její odborné knižní tvorbě.


Připravila: Katka
Foto: Fiskars

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků