Tipy

Přikrývky a polštáře nové generace

Sbírání kytiček

Výběr vhodných lůžkovin, které budou jako šité na míru vašim potřebám, do značné míry ovlivňuje kvalitu spánku. Toužíte po svěžím probuzení? Vyzkoušejte funkční polštáře a přikrývky z nové řady Breath.

Přikrývka z řady Breath je nadýchaná, vzdušná a krásně drží tvar. Stabilitu výplně zajišťuje důkladné prošití po celé ploše, přikrývka je navíc po obvodu doplněna odvětrávacím pruhem, který umožňuje obousměrnou cirkulaci vzduchu. „Unikátní mikrogelová náplň polštářů a přikrývek Breath je vyrobena z velmi jemných vláken podobných NANO vláknu,“ vysvětluje Martina Matějovská, obchodní ředitelka české značky Matějovský. Speciální vzduchové kanálky zajišťují během spánku efektivní cirkulaci vzduchu a rovnoměrně rozvádějí teplo. „Tato klimatická tkanina byla účelně vyvinuta pro výrobu funkčních polštářů a přikrývek,“ dodává Matějovská.

Náplň z mikrogelních vláken je měkká, prodyšná a účinně odvádí vlhkost směrem od pokožky. Mikrogelní vlákna jsou antibakteriální, nepohlcují pachy a vyznačují se mimořádnou odpařovací schopností, takže náplň velmi rychle schne. Určitě oceníte snadnou údržbu a úsporu času i energie při praní a sušení. Díky unikátním vlastnostem lůžkovin z řady Breath poznáte ten pravý uvolňující odpočinek.

Komerční prezentace

Zdroj informací: Matějovský povlečení
Zdroj fotografií: Matějovský povlečení
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků