Krása

Proměny známých osobností

Sbírání kytiček

Fotografka Lucie Robinson zachytila proměnu herce Saši Rašilova, Jaromíra Noska, herečky Ivany Jirešové, Petry Špindlerové, muzikanta Mikoláše Růžičky, DJ Ladidy, ilustrátorky Zuzany Osako, zpěvačky Světlany Nálepkové a módní návrhářky Josefíny Bakošové. To vše pod taktovkou organické vlasové značky OWAY ROLLAND (Organic Way).

Ve vlasovém stylingu by neměl být prostor pro úzkoprsost. Je čas myslet kreativně, nebát se výzev a zároveň brát ohledy na naši přírodu. Mantinely ekologické profesionální péče posouvá novinka italské značky OWAY ROLLAND – revoluční a pro vlas zcela šetrný pigment. A právě pigment se stal klíčovým hráčem v kolekci OWAY CELEBRATION 2017, která spojila 9 kadeřníků z několika měst, skvělou Lucii Robinson a 9 známých tváří. 

Pro originální snímky, reflektující především přirozenost, byly vybrány osobnosti, které mají kladný vztah k přírodě a ekologii. Každý kadeřník dostal svou tvář pro vytvoření zajímavého looku. 

Saša Rašilov

Saša se svěřil do péče salonu Florian Hair a nemohl si zkušenost vynachválit: „Byl jsem nadšený střihem i modrou barvou, ale hlavně mě nadchly produkty OWAY ROLLAND. Každý produkt má svou čistou specifickou vůni jako třeba hřebíčkový kondicionér, to je naprostá pecka.“ 

Ivana JIrešová 

V Eco Art Salonu OWAY ROLLAND protnuly vlasy herečky Ivany Jirešové barevné pruhy grepové barvy a nutno dodat, ze na fotografii vypadá velmi svůdně. „Při přípravách mě očarovaly nádherné přírodní vůně produktů OWAY ROLLAND,“ říká Jirešová. 

Mikoláš Růžička

Muzikant Mikoláš Růžička zase získal v kadeřnictví Tony & Guy nový styling nejen účesu, ale také vousů. „Zpočátku jsem se po zásahu necítil ve své kůži, běžně se totiž stříhám doma sám, ale už druhý den jsem se se svou novou tváří ztotožnil a musím říci, že je to super. OWAY ROLLAND má dokonce svou barber sadu pro domácí užívání a to mě zaujalo,“ říká Růžička. 

DJ Ladida 

DJ Ladida slušely nabarvené vlasy do fialového odstínu. 

Jaromír Nosek 

Herec Jaromír Nosek zase získal zajímavé kovově šedé šediny. 

Světlana Nálepková 

Nadšená byla také zpěvačka Světlana Nálepková. „V EcoArt Salonu Rolland jsem se cítila jako doma, dřevěný interiér v souladu s vůní používaných produktů vytváří velmi příjemnou atmosféru,“ říká Nálepková. 

Zuzana Osako 

Kreslířka Zuzana Osako po zásahu představovala rozevlátou vílu. 

Petra Špindlerová 

Herečka Petra Špindlerová vyhledává pouze přírodní produkty v celkové péči o tělo, dokonce se nechala slyšet, že si nějakou dobu umývala hlavu pouze teplou vodou. „Produkty OWAY ROLLAND mě očarovaly, už jen balení ve skleněných lahvičkách je mi sympatické a když mi dali přeliv, díky kterému jsem získala krásný lesk, totálně jsem se do Oway zamilovala,“ říká Špindlerová. 

Josefína Bakošová 

Modní návrhářka Josefína Bakošová, která vede svou galerii Harddecore se ve spolupráci se Sistersconspiracy postarala o styling. Ovšem Bakošová pozovala i před objektivem fotografky a prošla si zásadní změnou. Po skončení proměny v Olomouckém studiu Art Hair zdobily zelené vlasy, copánek, piercing v nose a uších. „Byla jsem někdo úplně jiný, ale musím říci, že mě to moc bavilo a z výsledné fotky jsem nadšena,“ říká Bakošová.

Výsledné looky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Připravila: Katka
Foto: OWAY ROLLAND

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků