Gastro

Prožijte romantickou valentýnskou večeři v SaSaZu

Přemýšlíte, kam zajít se svou láskou na svatého Valentýna?

Den svatého Valentýna se každoročně slaví 14. února a jak všichni víme, je to den lásky a oslavy zamilovanosti. Je proto fajn, udělat si ten den s vaším partnerem fajn večer a užít si čas jen spolu. 

Pražská restaurace SaSaZu pro vás připravila v ten den speciální menu, které sestavil šéfkuchař Andy Tan. Vybrané pokrmy tvoří symfonii chutí, která potěší vás i vašeho partnera. A protože SaSaZu je celé o sdílení zážitků a sdílení chutí, připravené menu je koncipované tak, abyste se o něj s parterem podělili a ochutnali tak celou škálu chutí, které nabízí asijská fusion kuchyně. 

Po skleničce Prosecca si pochutnáte na oblíbeném salátu ze zelené papáji, který vás dostane svou svěží chutí kombinující zelenou papáju se sladkým mangem, koriandrem, citronovou trávou, kešu oříšky a chilli-limetkovou omáčkou. Následuje kokosovo-kukuřičná polévka spojující jemnost kokosového mléka s výraznou chutí zelené kari pasty, thajské bazalky a yakitori omáčky. Pak následují rolky tak typické pro Asii, připravené ale v osobitém pojetí našeho šéfkuchaře. Cha-Zu-Ra, nebo-li rolka s kuřetem a banánem, vietnamskými bylinkami a mrkvovo-koriandrovou omáčkou a Hongkongská rolka, která v rýžovém papíru ukrývá tresku, okurku, cibulku, arašídy, mátu a je servírovaná s jablečno-kiwi omáčkou, potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale svým zpracováním a barevností jsou také pohádkou pro vaše oči. 

Podělit se dále můžete o Xiao Long Bao, tedy hovězí žebra s foie gras, květákem a pepřovo-zázvorovou omáčkou, grilovanou hovězí roštěnku 7+5 asijských koření, křupavou kachnu v kamenné peci s foie gras a čínskými palačinkami a legendární SaSaZu fillet, nebo-li hovězí svíčkovou se smržovou omáčkou. SaSaZu používá Prime USDA hovězí maso nejvyšší kvality, které je svou jemností a chutí nenapodobitelné. Zajistí vám tak opravdový chuťový prožitek. Oslavu lásky pak společně zakončíte sladkou tečkou v podobě kokosovo-mangového Bavarois

SaSaZu má pro všechny zamilované připravené ještě jedno valentýnské překvapení. Dva páry, který si ten večer pochutnají na úžasné valentýnské večeři vyhrají také zapůjčení vozu Mini Cooper na celý víkend. Dámy si samozřejmě domů odnesou pozornost v podobě květiny. 

Menu je potřeba dopředu objednat a můžete si vybrat ze dvou variant, buď samotné menu a welcome drink nebo menu spárované s víny, které se k pokrmům nejvíce hodí. Cena pro dva bez párování s víny je 3 200 Kč, s víny 4 800 Kč. K ceně večeře je připočítána 10% service chargé. Platba je nutná předem a rezervace je závazná. Valentýnskou večeři si můžete užít od 18:30 nebo od 21:00. Pokud máte zájem, zarezervujte si stůl www.sasazu.com/cs/reservations.

KP
Foto: SaSaZu


Diskuze: příspěvků