Společnost

První máj a první pusy našich celebrit

Tradice velí, aby se dnes všechny dívky a paní bez rozdílu věku nechaly políbit pod rozkvetlým stromem; pak prý neuschnou. Jaké jsou zkušenosti známých tváří?

Mahulena Bočanová: Nepříjemný zážitek

Kde stráví první máj krásná herečka a moderátorka VIP zpráv, to neprozradila, ale víme, kde ji určitě neuvidíte – na Petříně. Prozradí snad, kdo ji poprvé políbil? „První pusu mi dal Michal Suchánek během jednoho natáčení. A první fakt zásadní pusu jsem dostala na Žofíně na lavičce, když jsem byla v prváku na konzervatoři. Mělo to dost nepříjemnou dohru, kterou nemůžu prozradit,“ svěřila se Mahulena.

Tereza Kostková: Čokoládová oslava

Půvabná herečka, kterou mimo jiné můžete vídat v seriálu Cesty domů, stráví letošní první máj poněkud netradičně: se synem Toníkem vyrazí na charitativní akci. „Budeme vařit čokoládu, tak jsem zvědavá a moc se těším.“ Těžko tedy říci, kdo ji letos políbí pro rozkvetlým stromem. Zavzpomíná však na svou oprvní pusu? „Možná to nebyla úplně první pusa, ale vybavuju si jednu, kterou jsem dostala jako desetiletá holka v létě na táboře. Hráli jsme divadlo a já se zamilovala do prince Bajaji. Všichni skandovali pusu, pusu, tak jsme si ji dali,“ uvádí svůj zážitek z dětství.

Eva Decastelo: Jedna třešeň stačí

U krásné moderátorky je dnešní den jasně daný – polibek ji čeká doma na zahradě, pod třešní. První máj totiž Eva i její manžel považují za svůj milovaný svátek (na rozdíl od Valentýna, který nesnášejí). Proč ho neprožije někde jinde? Důvod je zřejmý; tam, kde to hojně kvete, by Evu jako alergičku mohly potkat spíše nepříjemné zážitky a kdo ví, třeba by pak tento den nestrávila se svými blízkými, ale u lékaře.

Míla Šplechtová: Poprvé to byl omyl

Sympatická herečka má dnešní program rovněž předem daný, hraje totiž v divadle. Prvomájovou tradici však dodrží a jak sama říká, docela bez problémů – na jejich zahradě také roste třešeň, tak snad od svého manžela Honzy Hrušínského pod rozkvetlým symbolem lásky dostane pusu. Nebo i dvě? To ještě nikdo neví…
A co se ví? Jaká byla její první hubička. „Chodila jsem do druhé třídy. Spolužák Pepa Nosek šel o přestávce uličkou, zakopl a pusou upadl na mou pusu. Já do něj byla zamilovaná, tak jsem si to vykládala jako první pusu a nikdy na ni nezapomenu. I když vím, že to byl vlastně omyl,“ směje se Míla.

Připravila: Marcela
Foto: archiv FTV Prima
1. 5. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků