Gastro

Restaurace Mama: skvělá domácí jídla

Vychutnejte si nejlepší domácí jídla se svými přáteli a rodinou v restauraci Mama.

Mama Shelter Praha není jen hotel s velkou postelí, nadrozměrnou televizí a vysokorychlostním bezplatným Wi-Fi připojením, ale také skvělé místo k jídlu, pití, tanci, večírkům a oslavám. Mama Shelter přináší do Prahy oblíbenou koncepci food sharingu, nebo-li dělení se o různá jídla, podle svého hesla, že sdílení je péče a podělit se znamená milovat! Přijďte s přáteli nebo rodinou a vychutnejte si naše vynikající domácí jídlo v restauraci Mama

Co je v menu? 

V restauraci Mama podávají výběr regionální, francouzské, americké a italské kuchyně, vše v příjemném otevřeném prostoru, kde se může usadit až 200 osob, počínaje prostorem kolem velkého dřevěného stolu až po soukromé boxy. 

Pizza z trouby na dřevo a jídla z celého světa, připravená se starostlivostí jako by byla uvařena doma, jsou nejen ozdobou menu, ale i požitkem pro všechny vaše smysly! Podělte se o výběr populárních japonských „gyozas“ se sezamovou omáčkou nebo zkuste izraelskou specialitu „shakshouka“. Dáváte přednost rybám? Tuňáka „tonkatsu“ si jistě zamilujete. Máte rádi maso? Vychutnejte si hamburger nebo argentinský „entrecote“. Jste vegetariány? Pak si zvolte populární havajskou misku Poke s rýží a zeleninou. A mají něco i pro vaše přátelé ze zahraničí. Pozvěte je na tradiční domácí guláš s houskovými knedlíky a teplý jablečný závin s vanilkovou zmrzlinou nebo malinovým ovocným knedlíkem. Mama má zkrátka něco pro každého! 

Na co se dále můžete těšit? 

Osobitá restaurace nabízí také bohatou snídani formou bufetu a výbornou kávu, kterou si můžete vychutnat uvnitř nebo na úžasné terase. Nechcete se u toho nudit? Mama má řešení. V restauraci naleznete herní stůl, kde si můžete zahrát šachy, domino nebo třeba člověče nezlob se, ale také videohry a stolní fotbálek. V lobby pak naleznete kultovní flipper! Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu večer na vás čekají u 17ti metrového baru s živou hudbou. Můžete si dát večeři a pak se přesunut jen pár kroků na drink a zatancovat si u jednoho z DJs nebo na živou hudbu. 16. února zde bude vystupovat třeba slavný a legendární DJ Chris Sadler. 

Mama Shelter snídaně

A co legendární brunch? 

Restaurace Mama po celém světě jsou mimo jiné známé pro své brunche. Objevte brunch zahrnující všechny oblíbené snídaňové stálice, stejně jako pizzy a mnoho dalšího. Vše samozřejmě vyrobené s láskou jako od maminky. Děti se navíc mohou těšit na omalovánky a další aktivity a hry! Mama brunch se podává každou neděli od 12:00 do 16:00.

Mama Shelter bruch

Připravila: Katka
Foto: Mama


Diskuze: příspěvků