Hobby

Rok 2020 podle Feng Shui: Co nám přináší za energie

Všichni jsme zvědaví, co nám přinese nový rok 2020.

Již číslo tohoto letopočtu je zajímavé – skládá se ze dvou dvojek, dvou nul, dvou dvacítek

Tento rok je významnější než ty předcházející a i ty následující z jednoho velmi důležitého důvodu: rok 2020 je začátkem nového dvanáctiletí a to je velmi důležitý cyklus, který významně může ovlivnit naše životy. 

Příprava na tento rok je opravdu velmi důležitá, protože nás neovlivní jen v tomto roce, ale bude mít na nás vliv celých 12 let. Rok 2020 nám dává velkou příležitost začít něco nového (co se bude vyvíjet dalších 12 let a déle) nebo začít dělat stávající věci a činnosti nově, novým způsobem. To nové má vést k lepší a vyšší kvalitě. 

Roku 2020 budou vládnout tři významné energie: 

 • Krysa, která podpoří energii jangové (rychle tekoucí) Vody 
 • Energie jangového Kovu 
 • Energie jinového Kovu 
 • Kombinace těchto tří energií bude určovat, co a jak bychom měli v roce 2020 dělat. Krysa přinese velmi rychlé a svěží energie, které budou neustále postupovat dopředu. Bude tedy platit heslo: kdo jen chvíli stál, stojí již opodál. Naopak, lidé se silnou energií posune Krysa velmi rychle kupředu k cíli. 

  Při sestavování plánů na rok 2020 pracujte s fakty, ne domněnkami, dívejte se na svůj život a budoucnost co nejvíce objektivně. Jinak vám plán na nový rok nebude fungovat. Klíčem budou informace. Nic nedělejte bez toho, aniž byste si předem zjistili informace. Teprve pak jednejte. Rok 2020 má převahu aktivní jangové energie. Krysa nám přináší začátek nového začátku. 

  Rok 2020 nám tak dává možnost začít něco nového, nebo začít dělat věci jinak, nově. Krysa nám má pomoci se zorientovat, sehnat si správné informace, analyzovat je a rozhodnout se o dalším postupu. Je to hledání cest. Rok 2020 je jak malý pramínek, kterým začíná velká řeka. Pomaličku a postupně si hledá cestu k cíli. Ale aby jste si i vy mohli hledat tu nejlepší cestu k cíli, musíte si tento cíl nastavit. Na nic nečekejte. Jednejte. Naopak, vyvarujte se jakékoliv pasivitě. Vyhýbejte se všem blokům. Všechny překážky v cestě obtékejte jako voda. Nenechte se zastavit. Tím by se vaše energie zablokovala a vy byste se pak nemohli hnout z místa a vše by vám uteklo.

  Autor: Jiří Čerňák

  Foto: Pixabay


  Diskuze: příspěvků