Tipy

Rozjasňující pudr LOVES LIGHTS

Z nového kompaktního pudru s oslnivým rozjasňujícím efektem se snadno stane vaše tajná ingredience pro dokonale sjednocenou, prozářenou a porcelánově čistou pleť.

Přípravek inspirovaný mihotavou krásou pohádkových víl vám dodá kouzelný, jakoby rozostřený vzhled. Má unikátní sametově krémovou texturu, snadno se nanáší a díky nejnovějším technologiím zpracování je lehký jako pírko a příjemný na pleti. Třpytivé mikročástice vykouzlí na tváři jemný, přirozený lesk.

               

Díky speciální ingredienci – matolinám čili zbytkovým produktům po vylisování hroznu vinné révy – má pudr také anti-agingovou funkci. Extrakt z matolin italské odrůdy Aglianico působí do hloubky, posiluje přirozené regenerační a detoxikační procesy pleti i syntézu kyseliny hyaluronové a kolagenu typu I a II.

                 

Jemné vrásky jsou vyhlazené, pleť je na dotek hebká a na pohled mladistvá. Přípravek je dostupný ve dvou barevných variantách:

 • Goddess
 • je světlý krémový odstín s růžovými podtóny a jemnými zlatavými odlesky

 • Sweet to Touch
 • má středně tmavý jantarový nádech a zlatý třpytivý efekt. Oba odstíny můžete nanést na spánky a lícní kosti při konturování, ale i na celý obličej a také na dekolt, paže a nohy.


  K dostání exkluzivně v Douglas.


  Připravila: Katka
  Foto: Rouge Bunny Rouge


  Diskuze: příspěvků