Rodina

Rukavice šité na míru pro každý druh práce na zahradě

Práce na zahradě vyžaduje ochranu rukou. Kvalitní rukavice zabrání nejen tomu, abyste se zašpinili, především ale ochrání před různými druhy poranění, ke kterým může snadno dojít. Přestože se s rukavicemi vykonává naprostá většina zahradnických prací lépe a pohodlněji, často jsou podceňovanou součástí zahradnické výbavy.

Máte doma jedny rukavice na všechno? Nevhodně vybrané či nekvalitní rukavice vám dokážou znepříjemnit práci. Pokud například špatně sedí na rukou, musí se neustále upravovat. Jsou-li příliš krátké, neochrání ruce a zápěstí před trním či žahavými rostlinami a při pletí dovnitř padá hlína. Chybějící voděodolná vrstva zase znamená práci v nepříjemném vlhku. Nekvalitní materiály, chybějící polstrování a nepřesný střih jsou zárukou nepříjemných mozolů a nadměrného pocení.
 

 

Je chybné se domnívat, že na jakoukoliv práci postačí jedny univerzální rukavice, které budou do roztrhání sloužit všem členům rodiny. Nejefektivnější a současně nejpohodlnější je pro každou práci používat specifický typ rukavic. Právě na účelu totiž závisí použité materiály a střih.

Odborníci firmy Gardena určili pět nejčastějších pracovních činností na zahradě a kolem domu, pro které na míru ušili speciální rukavice. Jedná se o práce spojené:

  •  

     se zahradním jezírkem a vodou

  • práce s keři a trnitými rostlinami
  • činnosti spojené s mechanickými a motorovými zahradními přístroji či nářadím
  • práce s rostlinami nebo půdou
  • zahradnické aktivity vyžadující cit v prstech.

Výsledná nová řada rukavic zaujme výborným zpracováním, atraktivním designem, vysokým pohodlím při nošení a samozřejmě také použitím materiálů bez škodlivých látek. Proto se s nimi vždy skvěle pracuje.

Celý sortiment rukavic Gardena s popisem najdete na www.gardena.cz.

Komerční prezentace
Foto: Gardena
2. 5. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků