Tipy

Sada menstruačních kalhotek Modibodi Nut

Sbírání kytiček

Přirozené pohodlí, přírodní zemité barvy a recyklovaný ekologický materiál. Takové jsou menstruační kalhotky Modibodi Nut.

Nut Set

Australská ekologická značka Modibodi představuje novou „limitku“ – sadu 3 menstruačních kalhotek Nut Set, které jsou vyrobené z recyklovaného materiálu. Kalhotky ze sady Nut Set mají oblíbený bikini střih v extra hladké bezešvé úpravě a jsou vybavené funkční vrstvou se savostí pro středně silnou menstruaci (odpovídá cca 2-3 tamponům). Sada Nut Set obsahuje kalhotky ve třech různých barvách – krémová, světle hnědá a hnědá.

Technologie

Jako hlavní materiál je u těchto kalhotek použit speciální nylon udržitelně vyrobený z recyklátu. Zachovává si ovšem všechny výhody klasického nerecyklovaného nylonu: je příjemný, měkký a prodyšný, krásně přilne k tělu. Nepropustnou savou část menstruačních kalhotek Modibodi Nut Set tvoří patentovaná technologie Modifier® na bázi merino vlny. Značka Modibodi používá při výrobě merino převážně z australského farmového chovu.

Péče

S ohledem na merino vlnu se pro zachování co nejdelší životnosti kalhotek doporučuje jemnější péče při praní a sušení – nepoužívat žlučové mýdlo a prát max. na 30 C, ideálně v ochranném sáčku. Značka Modibodi proslula kromě výjimečné kvality svých produktů i tím, že propaguje přirozenou krásu žen a produktové fotky nejsou zásadně nijak upravovány.

Cena sady menstruačních kalhotek Modibodi Nut Set: 1419,- Kč

Více informací najdete na www.modibodi.cz

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Monibodi
Zdroj fotografií: modibodi
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků