Schází vám tažné zařízení?

Zatímco někteří berou tažné zařízení jako samozřejmost u každého vozu, mnoho lidí jím nedisponuje.

Schází vám tažné zařízení?
Zobrazit fotografii v galerii

Je to tím, že si koupí už ojetý vůz bez tažného zařízení nebo nový vůz a zvolí takovou konfiguraci, která tažné zařízení nemá. Pokud se vám zpočátku zdálo jako zbytečné, nyní možná litujete. Nemusíte být smutní ani naštvaní, dodatečná montáž tažného zařízení je jednou z nejčastějších úprav na voze, které se provádějí. 


Mít tažné zařízení je obrovskou výhodou, která vám dává spoustu nových příležitostí. Můžete připojit k vozu tažný vozík a zajistit si tak stěhování věcí nebo třeba přepravu materiálu na stavbu. Můžete si připojit stojan na kola, táhnout koňské spřežení, člun nebo třeba karavan. Skvělou zprávou pro vás je, že pořízení tažného zařízení není vůbec drahé, můžete ho mít už od cen kolem 3 tisíc korun. 


Na koho se obrátit? 

Pro nákup tažného zařízení zvolte specializovaný obchod, kde svému sortimentu rozumí, disponují kompatibilními díly, které jsou kvalitní a vyberete si je přímo pro váš vůz. Ideální volbou je eshop tazne-rameder.cz Ten je jedničkou v oblasti tažných zařízení, on je totiž jen neprodává, ale zajistí vám také všechny potřebné informace, které k výběru potřebujete, včetně montážních návodů. Kromě tažných zařízení nabízí také kompletní příslušenství. Eshop se zaměřuje na TOP značky jako jsou Bosal, Brink, GDW, Oris, Thule nebo Westfalia. Výhodou je, že zde máte záruku nejnižší ceny. Rozhodně se tedy nevyplatí kupovat tažné zařízení v servisech nebo kamenných obchodech, kde si k nim naúčtují tučnou přirážku. 


Vybíráme tažné zařízení 

Samotného výběru tažného zařízení se bát nemusíte. Pokud neradi vybíráte díly na auto z toho důvodu, že se bojíte, abyste nekoupili špatný díl, na eshopu se toho bát nemusíte. Disponuje totiž přehledným konfigurátorem, kam stačí zadat parametry vašeho vozu. Po vyplnění značky výrobce, modelu a typu vozidla stačí potvrdit výběr a následně už se vám zobrazí vhodné produkty. U každého produktu je podrobný popis a všechny potřebné technické parametry. Výběr by vám neměl zabrat více než pár minut. Následně si můžete tažné zařízení objednat až domů. 


Jaké druhy tažných zařízení existují?

Tažné zařízení se dělají ve více provedeních a před výběrem tažného zařízení je vhodné se s nimi seznámit a poznat výhody jednotlivých druhů. Pokud potřebujete využívat tažné zařízení neustále, pak je samozřejmou volbou pevné tažné zařízení, u kterého je kulová hlavice napevno připevněna k vozu. Toto řešení je obvykle i cenově nejvýhodnější, ale každému vyhovovat nemusí. Pokud potřebujete používat tažné zařízení jen občas, třeba několikrát do roka, možná více oceníte odnímatelné tažné zařízení. Zde můžete snadno demontovat kulovou hlavici. Následně ji můžete uložit do kufru a použít ji, když bude potřeba. Je to praktické řešení a nabízí se vám odnímatelná tažná zařízení s ručními, pákovými nebo automatickými systémy. Demontáž je velmi rychlá, stejně tak jako opětovné připevnění kulové hlavy. Velmi luxusním řešením jsou otočná tažná zařízení, nabízí největší komfort při používání, prakticky během okamžiku je máte připravená k použití. Nijak neubírají ze vzhledu vozidla a jde o skvělé řešení pro náročnější zákazníky. 


Nakupte vše potřebné 

V eshopu si můžete vybírat také elektropřípojky, které jsou důležité, pokud chcete táhnout třeba karavan nebo přípojný vozík. Eshop vám nabízí také široké příslušenství, majitelé odnímatelných tažných zařízení ocení sáčky pro uložení tažného zařízení. Dále můžete pořídit kryty kulových čepů a mnoho dalšího. Stejně jako tažná zařízení, stejně jednoduše v eshopu pořídíte i střešní nosiče přesně pro váš vůz. 


V eshopu si můžete vybírat také elektropřípojky, které jsou důležité, pokud chcete táhnout třeba karavan nebo přípojný vozík. Eshop vám nabízí také široké příslušenství, majitelé odnímatelných tažných zařízení ocení sáčky pro uložení tažného zařízení. Dále můžete pořídit kryty kulových čepů a mnoho dalšího. Stejně jako tažná zařízení, stejně jednoduše v eshopu pořídíte i střešní nosiče přesně pro váš vůz. Inspirujte se jeho nabídkou.


KP
Zdroj: tazne-remeder.cz
Foto: Pexels

DISKUZE K ČLÁNKU

2

Nákup nového vozu jsme s manžílkem diskutovali poměrně krátkou dobu. On je totiž automechanik a já internetový obchodník, takže jsme měli velmi brzy jasno, zda se jedná o podvod a nebo výhodný kauf. Takto kladnou zkušenost už však nemáme se šmejdy na bazarech s nosiči kol. Jediný e-shop, který nám po roce vyšel vstříc byl

ODPOVĚDĚT

3

U nás na vesnici je to nutnost.

ODPOVĚDĚT

2

tažné zařízení hodně používáme

ODPOVĚDĚT

3

Tažné zařízeni mám, ale už ho nepoužívam. Když něco potřebuji, zavolám syna. Jsem ve věku, kdy jsem ráda, že si dojedu kam potřebuji.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (4 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Utěrky designové

Designové utěrky

Nová exkluzivní kolekce designových utěrek přináší originální motivy, které spolehlivě osvěží každý interiér kuchyně, ať...

Chcete si koupit nové auto? Vsaďte na spolehlivost značky Škoda Auto

Chcete si koupit nové auto? Vsaďte na spolehlivost značky Škoda Auto

V současné době na automobilovém trhu působí spousta značek. Pod každou značkou navíc najdete desítky...

Titulka pro: Zažijte Prahu jinak

Zažijte Prahu jinak

I letos budete moci prožít jeden den v Praze trochu jinak, než jak jste každý...

Autoopat autosalon ojetych vozu

Unikátní průvodce pro ženy: Jak vybrat auto?

Pro některé z nás to může být úkol, na kterém nevidí nic složitého, pro spoustu...

S operativním leasingem se o auto nemusíte starat

S operativním leasingem se o auto nemusíte starat

Co si budeme povídat, žen, které doopravdy rozumí automobilům, zase tolik není. Většina zástupkyň něžného...

Titulka pro: Kupujete auto z druhé ruky?

Kupujete auto z druhé ruky?

Když potřebujete auto a nemáte na nový model, začnete se poohlížet po nějakém ojetém, ale...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz