Shopping

Schází vám tažné zařízení?

Zatímco někteří berou tažné zařízení jako samozřejmost u každého vozu, mnoho lidí jím nedisponuje.

Je to tím, že si koupí už ojetý vůz bez tažného zařízení nebo nový vůz a zvolí takovou konfiguraci, která tažné zařízení nemá. Pokud se vám zpočátku zdálo jako zbytečné, nyní možná litujete. Nemusíte být smutní ani naštvaní, dodatečná montáž tažného zařízení je jednou z nejčastějších úprav na voze, které se provádějí. 

Mít tažné zařízení je obrovskou výhodou, která vám dává spoustu nových příležitostí. Můžete připojit k vozu tažný vozík a zajistit si tak stěhování věcí nebo třeba přepravu materiálu na stavbu. Můžete si připojit stojan na kola, táhnout koňské spřežení, člun nebo třeba karavan. Skvělou zprávou pro vás je, že pořízení tažného zařízení není vůbec drahé, můžete ho mít už od cen kolem 3 tisíc korun. 

Na koho se obrátit? 

Pro nákup tažného zařízení zvolte specializovaný obchod, kde svému sortimentu rozumí, disponují kompatibilními díly, které jsou kvalitní a vyberete si je přímo pro váš vůz. Ideální volbou je eshop tazne-rameder.cz Ten je jedničkou v oblasti tažných zařízení, on je totiž jen neprodává, ale zajistí vám také všechny potřebné informace, které k výběru potřebujete, včetně montážních návodů. Kromě tažných zařízení nabízí také kompletní příslušenství. Eshop se zaměřuje na TOP značky jako jsou Bosal, Brink, GDW, Oris, Thule nebo Westfalia. Výhodou je, že zde máte záruku nejnižší ceny. Rozhodně se tedy nevyplatí kupovat tažné zařízení v servisech nebo kamenných obchodech, kde si k nim naúčtují tučnou přirážku. 

Vybíráme tažné zařízení 

Samotného výběru tažného zařízení se bát nemusíte. Pokud neradi vybíráte díly na auto z toho důvodu, že se bojíte, abyste nekoupili špatný díl, na eshopu se toho bát nemusíte. Disponuje totiž přehledným konfigurátorem, kam stačí zadat parametry vašeho vozu. Po vyplnění značky výrobce, modelu a typu vozidla stačí potvrdit výběr a následně už se vám zobrazí vhodné produkty. U každého produktu je podrobný popis a všechny potřebné technické parametry. Výběr by vám neměl zabrat více než pár minut. Následně si můžete tažné zařízení objednat až domů. 

Jaké druhy tažných zařízení existují?

Tažné zařízení se dělají ve více provedeních a před výběrem tažného zařízení je vhodné se s nimi seznámit a poznat výhody jednotlivých druhů. Pokud potřebujete využívat tažné zařízení neustále, pak je samozřejmou volbou pevné tažné zařízení, u kterého je kulová hlavice napevno připevněna k vozu. Toto řešení je obvykle i cenově nejvýhodnější, ale každému vyhovovat nemusí. Pokud potřebujete používat tažné zařízení jen občas, třeba několikrát do roka, možná více oceníte odnímatelné tažné zařízení. Zde můžete snadno demontovat kulovou hlavici. Následně ji můžete uložit do kufru a použít ji, když bude potřeba. Je to praktické řešení a nabízí se vám odnímatelná tažná zařízení s ručními, pákovými nebo automatickými systémy. Demontáž je velmi rychlá, stejně tak jako opětovné připevnění kulové hlavy. Velmi luxusním řešením jsou otočná tažná zařízení, nabízí největší komfort při používání, prakticky během okamžiku je máte připravená k použití. Nijak neubírají ze vzhledu vozidla a jde o skvělé řešení pro náročnější zákazníky. 

Nakupte vše potřebné 

V eshopu si můžete vybírat také elektropřípojky, které jsou důležité, pokud chcete táhnout třeba karavan nebo přípojný vozík. Eshop vám nabízí také široké příslušenství, majitelé odnímatelných tažných zařízení ocení sáčky pro uložení tažného zařízení. Dále můžete pořídit kryty kulových čepů a mnoho dalšího. Stejně jako tažná zařízení, stejně jednoduše v eshopu pořídíte i střešní nosiče přesně pro váš vůz. 

V eshopu si můžete vybírat také elektropřípojky, které jsou důležité, pokud chcete táhnout třeba karavan nebo přípojný vozík. Eshop vám nabízí také široké příslušenství, majitelé odnímatelných tažných zařízení ocení sáčky pro uložení tažného zařízení. Dále můžete pořídit kryty kulových čepů a mnoho dalšího. Stejně jako tažná zařízení, stejně jednoduše v eshopu pořídíte i střešní nosiče přesně pro váš vůz. Inspirujte se jeho nabídkou.

KP
Zdroj: tazne-remeder.cz
Foto: Pexels


Diskuze: příspěvků