Seni Cup 2013: komu můžete dnes fandit?

Máte rádi pohyb a fotbal zvlášť? I když někdy ani profesionálům nejde tak, jak byste rádi? Pak o to více oceníte snahu všech sportovců s mentálním postižením, kteří se dnes sjedou do Havlíčkova Brodu. Přijďte je povzbudit!

Titulka pro: Seni Cup 2013: komu můžete dnes fandit?
Zobrazit fotografii v galerii

Stručně a jasně – začíná se už v 9.30 hodin, ale protože klání budou probíhat celý den, můžete se přijít podívat i později. Kam? Na fotbalový stadión FC Slovan Havlíčkův Brod (Ledečská ulice). Slavnostní vyhlašování výsledků se plánuje na odpoledne, kolem 15.30 hodin.

Sportovat hravě a zdravě

Seni Cup je mezinárodní fotbalová liga mentálně postižených osob, která se rok od roku těší stále větší oblibě. A není divu, každý si přece chce zasportovat, pobavit se a také dokázat, že něco umí. Tento projekt je ovšem ojedinělý; tady se hraje o úplně jiné ceny, než jsme v běžném životě zvyklí. Výhrou je totiž už samotný fakt, že i ti, kteří nejsou úplně v kondici, můžou pro sebe udělat hodně dobrého.

Legenda na stadiónu

Podpořit turnaj Seni Cup pomůže i fotbalová legenda Antonín Panenka, který tu navíc předvede exhibici. V Havlíčkově Brodě se však dnes nikdo nebude nudit, protože kromě zápasů je pro soutěžící i diváky připravený další doprovodný program, včetně hudby nebo občerstvení. Záštitu nad akcí převzala Asociace poskytovatelů sociálních služeb, podporuje ji rovněž Konto bariéry. Oficiálním partnerem se stalo město Havlíčkův Brod.

Chcete vědět více?

Z každého přihlášeného zařízení pro osoby s mentálním postižením se turnaje zúčastní jedno mužstvo ve složení čtyři hráči, brankář a dva náhradníci. Hraje se na hřišti pro malou kopanou, utkání trvá 2x10 minut a nemyslete si – zápasy budou řídit profesionální rozhodčí. Tak neváhejte a pokud to nemáte daleko, přijďte fandit – tihle sportovci si to zaslouží!


Komerční prezentace
Foto: archiv Seni Cupu
22. 5. 2013
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

JAKÉ KOUPIT OŘÍŠKOVÉ MÁSLO?

Dobrý den, nemáte prosím doporučení na kvalitní ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

KRYT NA TELEFON

Zdravím, kde se dá koupit kvalitní kryt, ale za nějakou ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz