Soutěž o novou multifunkční troubu Whirlpool JQ 280 SL

Nová multifunkční mikrovlnná trouba JQ 280 SL v elegantním designu Absolute má elektronické ovládání a objem 30 litrů. Unikátní technologie 6. smysl je u této trouby samozřejmostí - speciální senzor vyhodnotí hmotnost pokrmu a automaticky nastaví správný čas i ostatní parametry přípravy, aby byl výsledek vždy perfektní.

Zobrazit fotografii v galerii

 

Multifunkční mikrovlnná trouba JQ 280 SL v elegantním designu Absolute

Multifunkční mikrovlnná trouba JQ 280 SL v elegantním designu Absolute

 

Kromě mikrovlnného ohřevu s 3D distribucí mikrovln, který zabezpečuje rovnoměrné proudění energie a ohřev, disponuje též funkcemi gril, či horkovzdušný ohřev. Mezi velmi oblíbené patří též vaření v páře, s pomocí této funkce a speciální čtverhranné nádoby pro vaření připravíte snadno a rychle i těstoviny nebo rýži. Vaření v páře patří k nejšetrnějším způsobům přípravy jídla. Není třeba používat žádné další tuky, je zachována skvělá chuť i nutriční hodnoty potravin.

 

Nádoba na vaření v páře

Nádoba na vaření v páře

 

Pro pečení je ideální funkce Crisp, která zabezpečí upečení pokrmů do křupava shora i odspodu úplně stejně jako při tradičním pečení, ale za podstatně kratší čas. Pokrm se při použití funkce Crisp se speciální pánví, která je dodávána v rámci příslušenství, nevysouší a zůstává šťavnatý.

Díky funkci Bread Defrost si můžete rychle pochutnat na lahodném pečivu, které je po rozmrazení stejně měkké a křupavé jako čerstvě upečené. Bread Defrost kombinuje rychlost funkce Jet Defrost pro superrychlé rozmrazování s exkluzivní technologií Crisp™.

Trouba má též speciální nepřilnavou povrchovou úpravu Magic Clean, která umožňuje zároveň velmi snadnou údržbu. Není potřeba používat žádné agresivní prostředky – vnitřní stěny nových multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool jednoduše a rychle omyjete vlhkou houbičkou.


Více informací o multifunkčních troubách Whirlpool a dalších spotřebičích a odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.whirlpool.cz. Odpověď najdete třeba v produktovém listu.

 

Jeden z vás může získat multifunkční mikrovlnnou troubu JQ 280 SL v hodnotě 7 990 Kč.


Soutěž probíhá od 9. března do 9. dubna 2014.

Soutěžit o multifunkční troubu whirpool můžete i zde.

Foto: Whirpool
9. 3. 2014

Výherce:

jana.zen

 

DISKUZE K ČLÁNKU

0

tak moc gratuluji výherkyni

ODPOVĚDĚT

0

Trouba je nádherná, štěstí se ale usměje jen na jednoho. Mám doma již letitou mikrovlnku, ale stále funkční. Když byly děti ještě doma, tak v ní syn zkoušel péci jakýsi medový dortík. Nepovedl se. V současné době ji používám jen na ohřívání pokrmů. To by byl dárek! Přeji gratulaci vítězi!

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (2 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

LUPENKA

Doporučil by mi někdo něco na lupenku?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz