Soutěže

Soutěž o novou multifunkční troubu Whirlpool JQ 280 SL

Nová multifunkční mikrovlnná trouba JQ 280 SL v elegantním designu Absolute má elektronické ovládání a objem 30 litrů. Unikátní technologie 6. smysl je u této trouby samozřejmostí – speciální senzor vyhodnotí hmotnost pokrmu a automaticky nastaví správný čas i ostatní parametry přípravy, aby byl výsledek vždy perfektní.

 

 

Kromě mikrovlnného ohřevu s 3D distribucí mikrovln, který zabezpečuje rovnoměrné proudění energie a ohřev, disponuje též funkcemi gril, či horkovzdušný ohřev. Mezi velmi oblíbené patří též vaření v páře, s pomocí této funkce a speciální čtverhranné nádoby pro vaření připravíte snadno a rychle i těstoviny nebo rýži. Vaření v páře patří k nejšetrnějším způsobům přípravy jídla. Není třeba používat žádné další tuky, je zachována skvělá chuť i nutriční hodnoty potravin.

 

 

Pro pečení je ideální funkce Crisp, která zabezpečí upečení pokrmů do křupava shora i odspodu úplně stejně jako při tradičním pečení, ale za podstatně kratší čas. Pokrm se při použití funkce Crisp se speciální pánví, která je dodávána v rámci příslušenství, nevysouší a zůstává šťavnatý.

Díky funkci Bread Defrost si můžete rychle pochutnat na lahodném pečivu, které je po rozmrazení stejně měkké a křupavé jako čerstvě upečené. Bread Defrost kombinuje rychlost funkce Jet Defrost pro superrychlé rozmrazování s exkluzivní technologií Crisp™.

Trouba má též speciální nepřilnavou povrchovou úpravu Magic Clean, která umožňuje zároveň velmi snadnou údržbu. Není potřeba používat žádné agresivní prostředky – vnitřní stěny nových multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool jednoduše a rychle omyjete vlhkou houbičkou.

Více informací o multifunkčních troubách Whirlpool a dalších spotřebičích a odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.whirlpool.cz. Odpověď najdete třeba v produktovém listu.

 

Jeden z vás může získat multifunkční mikrovlnnou troubu JQ 280 SL v hodnotě 7 990 Kč.


Soutěž probíhá od 9. března do 9. dubna 2014.

Soutěžit o multifunkční troubu whirpool můžete i zde.

Foto: Whirpool
9. 3. 2014

Výherce:

jana.zen

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků