Soutěže

Soutěž o novou vůni Ferragamo Signorina Unica

Sbírání kytiček

Představujeme nejnovější přírůstek ikonické kolekce vůní Ferragamo Signorina: Signorina Unica. Tato jedinečná vůně je pokračovatelkou úspěšné řady – zářivé vůně Signorina Libera, romantické Signorina EDP, smyslné Signorina Misteriosa a nekonvenční Signorina Ribelle.

Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

Kompozice vůně představuje elegantní směs přírodních, dřevitých a gurmánských tónů. Signorina Unica obklopí smysly okouzlujícími květinami a lahodnými italskými akcenty. Obrací se k nové svobodomyslné generaci a oslavuje zvláštní esenci duše současné kosmopolitní ženy, pro niž je charakteristická zvídavost, autenticita a otevřenost.

Zářivé odstíny oranžové v designu vůně Signorina Unica evokují pocity radosti, vitality a štěstí. Zároveň rezonují s moderními preferencemi zákazníků, kteří milují živé barvy, jež utkví v paměti.

Vůně, na níž se podílel parfumér Jerome Epinette ze společnosti Robertet, se otevírá svěží explozí citrusových tónů prostoupených lehkým a osvěžujícím mořským akordem Italské riviéry. Srdce vůně odhaluje jemné nuance bílé azalky, jež se mísí s neodolatelným aroma italského tiramisu. Společně vytvářející ikonickou květinově-gurmánskou kombinaci, která vyzařuje rafinovanost a oddanost chvilkám rozkoše.

Ferragamo Signorina Unica
Ferragamo Signorina Unica

Signorina Unica se představuje v charakteristickém skleněném flakonu řady Signorina, tentokrát ponořeném do oranžové barvy, jejíž odstín postupně graduje od základny k víčku. Hrdlo flakonu typicky zdobí stuha, ladící tón-v-tónu, v podobě ikonické Vara mašle, jež je poznávacím znamením tohoto módního domu.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.fann.cz

Dva z vás mohou vyhrát novou vůni Ferragamo Signorina Unica

Soutěž probíhá od 9. do 23. června 2024

Zdroj informací: Fann.cz
Zdroj fotografií: Fann


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků