Soutěže

Soutěž o SynCare olej SUN Protect s betakarotenem SPF 30+ a plážovou tašku

Sbírání kytiček

Těšíte se na bronzové opálení, které je pro vás symbolem zdraví a přitažlivosti? Pak se určitě rádi vystavujete slunečním paprskům a oceníte kvalitní opalovací olej s betakarotenem.

I když sluneční lázeň působí blahodárně, je zapotřebí mít ji pod kontrolou. Proto nedejte pouze na vlastní pocity a důvěřujte profesionálům. A pokud máte citlivou nebo alergickou pokožku, vybírejte si opalovací přípravky s vysokou tolerancí, které pokožku nedráždí. Nezapomeňte na kvalitní ochranu nejen na pláži, ale i ve městě nebo při sportu. Jen kvalitní přípravky ochrání pokožku před nežádoucími změnami a předčasným stárnutím následkem slunění. Díky nim zůstane vaše pokožka zdravá a přitažlivá.

Na čem záleží?

Alfou a omegou jsou UV filtry. Přípravky SynCare obsahují hybridní nebo fyzikání UV filtry, které nepohlcují sluneční záření, ale odrážejí ho. I z tohoto důvodu jsou pokládány za maximálně bezpečné. V praxi se nejčastěji používá oxid titaničitý nebo oxid zinečnatý, který je navíc ceněný vzhledem k jeho zklidňujícího vlivu na pokožku. Fyzikální filtry spolu s hybridními filtry jsou používány ve vyšších třídách přípravků pro UV ochranu a u speciálních dermatokosmetických přípravků.

V SynCare přípravcích na opalování je základem právě oxid zinečnatý. Proto jsou krémy a mléka této značky vhodné i pro velmi citlivé jedince i malé děti. Přípravky mohou vytvářet jemný bílý povlak, což je jejich přirozenou vlastností a není na závadu.

Do města i na pláž

je ideální tónující krém ZINCI SUN s vysokou ochranou SPF 50+ je určen pro velmi citlivou pokožku. Obsahuje fyzikální a nedráždivé UVA a UVB hybridní filtry, takže nezatěžuje pokožku. Je úžasně lehký, krásně rozjasní a sjednotí pleť a nezanechává mastný film.

Pro celou rodinu

Řada SynCare SUN PROTECT s SPF 30+ obsahuje fyzikální a hybridní filtry. Přípravky jsou ve formě mléka nebo oleje a nejsou parfémovány. Základem olejů je výživný arganový olej, obohacený o kůži prospěšný betakaroten. SUN PROTECT je určený pro osoby s nižší tolerancí na sluneční záření, u kterých je nutný omezený pohyb na slunci se zvýšenou ochranou. Přípravky jsou vhodné pro děti i dospělé s citlivou pletí.

SynCare olej SUN Protect s betakarotenem SPF 30+

SynCare olej SUN Protect s betakarotenem SPF 30+
SynCare olej SUN Protect s betakarotenem SPF 30+

Bezpečně chrání vaši pokožku a podpoří barvu opálení. Obsažený beta karoten dá pokožce zlatavý nádech a současně o ni pečuje. Olej se krásně roztírá a nikam nevyteče na pláži ani v zavazadle.

Lehký obal je opatřen rozprašovačem pro jemný rozptyl oleje a je jen na nás, jestli ho chceme rukou rozetřít. Pokožku krásně vyhladí, jemně promastí a ochrání před vysušováním a tvorbou šupinek.

Tento luxusní opalovací přípravek je vhodný na tělo i obličej, pro všechny typy pokožky, včetně citlivé. Je spolehlivou ochranou před sluncem pro celou rodinu.

Přípravky sluneční řady Syncare můžete zakoupit na e-shopu www.syncare.cz.

Tři z vás mohou vyhrát SynCare olej SUN Protect s betakarotenem SPF 30+ a plážovou tašku.

Soutěž probíhá od 16. do 30. června 2024.

 

Zdroj informací: Syncare
Zdroj fotografií: Syncare


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků