Gastro

Speciální novoroční menu v SaSaZu

Pokud máte rádi asijskou kuchyni, nenechte si ujít speciální novoroční menu v SaSaZu.

Oslavy letošního čínského nového roku začaly 25. ledna a potrvají až do 8. Února. Znamení Vepře vystřídá znamení Krysy, první z dvanácti znamení čínského horoskopu. A proto i rok 2020 bude rokem nových začátků. Všechna rozhodnutí učiněná během tohoto roku ovlivní následujících 12 let. 

Oblíbená pražská restaurace SaSaZu si pro vás připravila speciální menu na oslavu čínského nového roku, které v restauraci můžete ochutnat do 2. února. 

Na strom přání si pak můžete pověsit červenou obálku s vaším tajným přáním. Pro oslavy čínského nového roku připravil šéfkuchař restaurace SaSaZu speciální menu, které v sobě nese tradice pokrmů podávaných v rámci oslav v Číně. 

Každá položka v menu má hlubší smysl, dokonalá chuť a celkový smyslový požitek jsou pak samozřejmostí. Rýže zajišťuje harmonii, červené chilli papričky štěstí, knedlíčky Dim sum symbolizují bohatství a nudle pak zase dlouhý život. 

V menu se prolínají chutě typické pro Asii a naleznete v něm pokrmy z ryby, mořských plodů, ale také kuřecího masa a prémiového USDA Prime hovězího maso. 

Speciální menu můžete v SaSazu ochutnat do 2. února za cenu 3 500 Kč pro dvě osoby. Pokud máte zájem, zarezervujte si stůl www.sasazu.com/cs/reservations.

KP
Foto: SaSaZu


Diskuze: příspěvků