Krása

Štíhlejší a bez celulitidy

Sbírání kytiček

Slunce na nás v letošním roce z oblohy pokukuje sice jen občas, ale když se ukáže, jeho hřejivá síla nám připomíná, že příchod léta a plavkové sezóny se neúprosně blíží. Žen, které jsou se svou postavou zcela spokojené, není mnoho. Většina z nás přemýšlí, jak ještě narychlo svou siluetu vylepšit. Co skrývaly vrstvy oblečení v chladných dnech, bude v létě nemilosrdně odhaleno.

Jak tedy vylepšit své tvary a odstranit viditelné známky zimního hodování? Velice dobrých výsledků můžete dosáhnout svým vlastním přičiněním.

Chce to rozhodně systematickou péči, která zahrnuje několik kroků:

1. Pravidelný pohyb – zvýšený výdej energie pomáhá odbourávat tukové zásoby a i když nám zůstanou nějaká kila navíc, můžeme vypadat velmi dobře díky zpevnění postavy. Je velmi důležité, vybrat si pohyb, který nám přináší radost. Jedině tak budeme ochotné jej pravidelně opakovat. Dnes máme výběr z mnoha možností – tanec, běh, chůze, plavání, jízda na kole, kolečkové brusle, squash, tenis……

2. Vhodný jídelníček a pitný režim – stále to slýcháme: jíst často a v malých dávkách, vybírat si jídla, která jsou méně kalorická, přijímat dostatek tekutin, (nejlépe čisté pramenité vody), čerstvých ovocných a zeleninových šťáv nebo bylinkových čajů…. Která z nás se tím však doopravdy řídí? Co začít hned dnešním dnem? Je to v podstatě jednoduché, jen je třeba trochu přemýšlení při výběru potravin a hlavně vytrvalost. Lepší než zázračná týdenní dieta je dlouhodobá změna našich stravovacích návyků.

3. Každodenní péče o pokožku těla – na trhu je velké množství účinných kosmetických přípravků, které při pravidelném používání zpravidla 2x denně mohou výrazně přispět k vylepšení našich tělesných tvarů a kvality pokožky. Jedná se o přípravky na zmírnění příznaků celulitidy, zpevnění a vyhlazení pokožky, vylepšení tvaru poprsí, prevenci, nebo zmírnění viditelnosti strií.

Chcete-li učinit celulitidu co nejméně viditelnou, v co možná v nejkratší době, vyzkoušejte některá přístrojová ošetření:

Ultrazvukové ošetření – U lift

Přístroj Ultracontour pracuje s ostře fokusovaným ultrazvukovým paprskem, který odbourává tuk 1,5 cm pod kůží, a to s trvalým efektem. Proces, který v těle probíhá, se nazává kavitace. Přístroj má zabudovaný také speciální software U lift, jež zlepšuje výrzaně stav celulitidy. Obvyklý počet ošetření jedné partie těla Ultracontourem je 3 – 9, jako optimální počet po létech zkušeností doporučujeme 6, vždy s týdenním intervalem mezi jednotlivými sezeními.

Exilis

Radiofrekvenční přístroj – funguje na principu ultrazvuku a a současně přenosu tepelné energie do tkání. Tepelný účinek způsobený vysokofrekvenčními vlnami „zařídí“ u části tukových buněk jejich zánik a rozpad. Poklesem množství tukových buněk tak dochází k výrazné redukci tukové vrstvy, zároveň se zlepšuje stav celulitidy, elasticita a struktura pokožky. Doporučujeme 5 ošetření ve 14 denních intervalech

Rázová vlna


Rázová vlna je vlastně akustické vlnění s extrémně vysokými špičkami energie, podobné vlnám, ke kterým dochází v atmosféře po explozivní události, jako je např. blesk nebo aerodynamický třesk. Od ultrazvuku se rázová vlna liší svou extrémně velkou amplitudou tlaku. Kromě toho ultrazvuk většinou tvoří periodické kmitání, zatímco rázová vlna je samostatný puls. Je známa sice spíše v rehabilitaci, ortopedii a sportovním lékařství, ale protože zajistí novotvorbu kolagenu, je velmi efektivní pro zlepšení stavu celulitidy. Doporučujeme 10 ošetření v rozmezí 5 týdnů, dále pak udržovací ošetření alespoň jedenkrát měsíčně.

Reviber plus

Malý a nenápadný cvičební vibrační přístroj, vhodný i na domácí využití k podpoře odbourávání tuku, dramatickému zlepšení celulitidy, prevenci inkontinence a osteoporózy. 10 minut cvičení jednou za dva dny doporučuje výrobce jako ideální frekvenci cvičení.

Připravila:Katka
Foto: Avoncosmetics
16. 4. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků