Kosmetika

StriVectin Lactic Acid Nightly Retexturizing Serum dodá matné pleti záři už po prvním použití

StriVectin představuje obnovující noční sérum s kyselinou mléčnou, které už po prvním použití viditelně pleť revitalizuje a rozjasňuje.

Účinné noční sérum StriVectin jemně exfoliuje matnou suchou pleť a současně jí okamžitě dodává hydrataci. Receptura obsahuje veganskou kyselinu mléčnou, patentovanou molekulu NIA-114™ a olej z modrého cypřiše. Klinické testy potvrdily, že StriVectin Lactic Acid Nightly Retexturizing Serum obnovuje texturu pleti, viditelně pleť vyhlazuje a rozjasňuje už po prvním použití, minimalizuje póry a drobné vrásky.

Během spánku dochází k regeneraci pleti – pleť se zotavuje z působení vnějších vlivů (stresu, znečištění ovzduší, slunce, větru, klimatizace nebo třeba i záření počítačů. I vlivu nošení roušek a respirátorů na pleť). Obnovující sérum StriVectin zesiluje přirozené noční regenerační a omlazující procesy tak, že pleti dodává přesně to, co v nočních hodinách potřebuje. 

Optimální hydrataci pokožky předchází odloupnutí její staré vrstvy. Na rozdíl od jiných alfa-hydroxykyselin má kyselina mléčná jedinečnou schopnost zvládnout obojí – exfoliovat matnou či suchou, hrubou pleť a současně podpořit její přirozenou hydrataci. Receptura obsahuje hloubkově hydratační cypřišový olej, který dodává přípravku krásný modrý odstín, ale i omlazující nonapeptidy. Součástí je i patentovaná molekula StriVectin NIA-114™, která zesiluje účinky ostatních látek a zlepšuje kožní bariéru. Se StriVectin Lactic Acid Nightly Retexturizing Serum se probudíte s viditelně hladší a jemnější pletí už po jediné noci.

StriVectin Lactic Acid Nightly Retexturizing Serum je vhodné pro ženy i muže od 20 let, které trápí matná, suchá a šupinatá pleť, která je unavená a povadlá nebo hrubší textura pleti s viditelnými póry. 


Více informací najdete na www.aurio.cz.


Komerční prezentace

Foto: Aurio.czDiskuze: příspěvků