Krása

Stylistka radí: co nosit, máte-li malá prsa

Sbírání kytiček

Protože šaty dělají člověka a žádný člověk není dokonalý, stylistka Alžběta Pěkná vám poradí, co nosit, máte-li malá prsa.

Malá prsa

Příroda vás v oblasti hrudníku příliš neobdařila? Nezoufejte a udělejte ze svých menších prsou přednost. Kdo jiný než vy, by měl nosit všechny ty trendy „off the shoulder“ topy, body s průhlednými panely, roláky a krajkované halenky.

Všechny ženské prvky vám zkrátka budou hrát do karet – volány, třásně, kanýrky, krajka, plisování, květinové vzory, flitry, korálky – to vše by ve vašem šatníku rozhodně nemělo chybět. Stejně jako košile s našitými předními kapsami, výraznými knoflíky, aplikacemi nebo zdobením.

U kabátů sáhněte po moderní verzi klasického trenčkotu z lehkého materiálu s přepásáním v pase a většími klopami, které vám budou lichotit a vykouzlí ženskou siluetu.

Užívejte si toho, že můžete směle nosit topy a šaty s volnými zády „naostro“ a vězte, že odhalená záda jsou kolikrát mnohem více sexy než bujarý výstřih. A pokud by se vám po něm přeci jen zastesklo, není nic co by dobrá push- up podprsenka nezachránila.

Připravila: Alžběta Pěkná

Zdroj informací: Zoot.cz, stylistka Alžběta Pěkná
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků