Krása

Stylistka Bety radí: Jak na malý zadeček

Sbírání kytiček

Rady co a jak nosit pro vás píše Alžběta Pěkná, stylistka z povolání. Minulý týden se zaměřila na velký zadeček. Tentokrát má pro vás tipy, co nosit, máte-li menší zadeček.

Pokud vás příroda v některých partiích příliš neobdařila, nemusíte zoufat. Výhodnou nabídku „zadních“ implantátů pro vás bohužel nemám, ale pár tipů, jak navodit dokonalé zdání kulatého ženského zadečku, rozhodně ano. Všechny modely najdete na ZOOT.cz.

Vyhněte se kalhotám či sukním s velkými kapsami – v porovnání s nimi se totiž bude malý zadeček jevit ještě menší. Naopak menší kapsy nebo zesvětlení, které dodává na plastičnosti, vám bude velice lichotit. Nebojte se světlých či vzorovaných kalhot ani šortek, dbejte však na to, aby měly střih s vyšším pasem. Pokud zdůrazníte váš pas, boky se najednou stanou výraznějšími a dosáhnete iluze přesýpacích hodin. Skvělou službu vám prokážou džíny s vyšším podílem elastanu, které vaše křivky nebudou stahovat, ale naopak krásně obejmou a podpoří váš zadeček. 

U sukní sáhněte po střihu do áčka nebo se sklady z pevnějšího materiálu, a pokud budete volit sukni pouzdrového střihu, zkuste kousky s pruhy – ať už tenkými, nebo silnými ve stylu „colorblockingu“. 

Pozornost od menšího zadečku také skvěle odpoutá barevný či vzorovaný top, který vám bude slušet jak ve zkrácené, tak v prodloužené délce. 

Alžběty se můžete každé všední dopoledne od desíti do dvanácti zeptat na radu na chatu módního online obchodu ZOOT.cz.

Foto: ZOOT.cz

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků