Krása

Jak na podzimní vrstvení

Na podzim se vždycky těším. Po létě, kdy se paříme i v tílku nebo minišatech, konečně přichází doba, ve které můžeme všem ukázat, že máme nové tričko, svetr a šátek v jeden den a v jednom outfitu.

Kdo chodí ráno brzy do práce, určitě se mnou bude souhlasit, že zářijová rána už nebývají nic moc – šátek nebo kabát se vám rozhodně budou hodit. Naopak odpoledne, když zasvítí sluníčko, triko a svetřík bohatě stačí a spousta z nás ještě nostalgicky vytahuje sluneční brýle.

Jak dát dohromady teplejší a lehčí variantu?

Vrstvením. Jako základ můžete použít obyčejné „basic“ tričko, tílko nebo košili. Nebojte se různých materiálů, takový denimový límeček nebo jemná látka vykukující zpod svetru dodává outfitu správný šmrnc. Další na řadu přichází svetr, cardigan nebo „přehoz“. Experimentujte se střihy, barvami i materiály.

Jediné, čeho bych se vyvarovala, je příliš upnutý vršek přes volnější tričko – prosvítající pomuchlaná látka ještě nikdy moc parády neudělala. Navrch už stačí vzít si univerzální koženou bundu, kabát nebo vestu, doplnit vše šátkem a můžete jít.

Samozřejmě ještě vybereme ty správné kalhoty a boty. Užívejte podzimu naplno, mým favoritem je outfit s koženou vestičkou.

Připravila: Alžběta Pěkná

Zdroj informací: Zoot.cz
Zdroj fotografií: Pexels

Diskuze: příspěvků