Krása

Stylistka radí: Jak se obléknout na první rande a na pracovní pohovor

Nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem. Stylistka Alžběta Pěkná vám poradí, na které příležitosti se hodí s outfity experimentovat, a kdy je lepší držet se pravidel.

Blíží se doba svátků a různých vánočních večírků. Ideální příležitost zaujmout před zimou nějakého partnera.

Jak se obléknout na rande

Jak se obléknout, aby vaše první rande nebylo zároveň poslední? My holky a ženy jsme, co se týče outfitu na rande (vlastně kamkoliv), obvykle dost nerozhodné. Není to moc sexy? Není to moc usedlé? Není to moc divoké? Není. Základní pravidlo zní – oblečte se tak, aby jste se vy sama cítila příjemně a „ve své kůži“. Jakmile budete sebejistá, bude vás tak vnímat i vaše okolí. A nic není tak sexy jako žena, která ví, že jí to sluší.

Jak se obléknout na pracovní pohovor

U pracovního pohovoru už je potřeba být opatrnější. V tomto případě je opravdu nutné nechat doma všechny výstřihy, minisukně a příliš výstřední kousky.

Každá žena by měla mít ve svém šatníku dobře padnoucí košili, nejlépe v bílé barvě. Stejně tak jako „little black dress„. Kousky, které lze podle příležitosti vyšperkovat nebo naopak doplnit základními kousky, aby tvořily vhodný outfit. Je samozřejmě potřeba zohlednit i to, v jaké společnosti se o nové místo zajímáte. Pokud víte, že si můžete dovolit trochu odvážnější kousek, zkuste například trendy brož nebo výrazný šperk. I klasika se dá okořenit. Kalhoty s vyšším pasem a zastrčenou košilí, mašle ke krku, lodičky s barevnou podrážkou, zajímavá kabelka – možností je mnoho.

Připravila: Alžběta Pěkná

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Zoot
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků