Krása

Stylistka radí: Móda pod vánočním stromečkem

Stylistka Alžběta Pěkná se zaměřila na módu, která se hodí pod vánoční stromeček.

Vánoce se neúprosně blíží závratnou rychlostí a většina lidí v mém okolí neřeší nic jiného, než „proboha co zase letos koupím“. Já jsem se letos rozhodla, že nakoupím s rozvahou a bez stresu.

Měkké dárky většinou nebývají příliš populární, především mezi nejmladšími členy rodiny. Já si naopak myslím, že jsou tím ideálním kouskem, který zahřeje nejen u srdce. Pokud dobře znáte vkus obdarovaného, můžete se samozřejmě pustit do pořizování zimních kabátů, košil, šatů a podobně.

Každou babičku i maminku určitě potěší jemný teplý svetr, ve kterém budou dělat parádu na všech posvátečních návštěvách. Pokud máte v rodině milovnici trendů, nejlepším dárkem bude pro tuto sezónu beze sporu pončo. A jelikož poslední dobou frčí oversized móda, nemusíte řešit, zdali velikost svetru odpovídá na centimetr přesně.

S muži a měkkými dárky je to trochu složitější, na druhou stranu neznám žádného, který by neužil kvalitní hřejivou šálu, čepici nebo rukavice. Pokud navíc vyberete kvalitní kousek s příměsí kašmíru nebo vlny, můžete si být jistá, že se váš dárek stane jedním z nejoblíbenějších (a nejpoužívanějších). Jako další tip mě napadají kvalitní hodinky, nebo kožená peněženka.

Pokud si stále nevíte rady, nemusíte se bát, protože většina obchodů dnes nabízí možnost zakoupení poukázky. Někomu se může zdát tento způsob trochu neosobní, ale já si myslím, že takový dárek bude mít 100% úspěšnost.

Autor: stylistka Alžběta Pěkná

Zdroj informací: Zoot.cz
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků