Tarotový výklad na měsíc červen 2015

Věděli jste, že jméno měsíce června je často odvozováno od červenání ovoce, zejména jahod a třešní, anebo třeba od červů, kteří v tomto období nejvíce škodí našim zahradám a úrodě? Jiní odvozují název měsíce od sbírání červce, hmyzu, ze kteréhož se dříve vyrábělo červené barvivo.

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc červen 2015
Zobrazit fotografii v galerii

Doba kolem letního slunovratu byla odjakživa považována za čas zasvěcený lásce a milování. Dny jsou dlouhé a začíná astronomické léto. Svou roli hrají jistě i Blíženci, kteří přejí sbližování, a Rak, posilující naše city.

Z orgánů je podle tradiční čínské medicíny měsíc červen spojován s tenkým střevem. Pozor tedy na přejídání a stres!

Z významných červnových dnů jmenujme 4. 6. - Boží tělo, 19. 6. - Den otců, 21. 6. – Letní slunovrat a noc z 23. na 24. 6. známe jako tajemnou Svatojánskou noc plnou magie, kouzel a zázraků. Země vydává své poklady, trhají se léčivé byliny, jejichž síla je umocněna a celkově je Svatojánská noc spojována s magickými rituály.
 

BERAN (21.3. - 20.4.)

Beranům nabízí měsíc červen hned několikero šancí na úspěch. Ať už půjde o stránku finanční nebo citovou, karty naznačují pozitivní vývoj či obrat k lepšímu. Nezadaní mohou najít vytouženého partnera a také v oblasti pracovní se naskýtá zajímavá příležitost. Jen je třeba mít oči otevřené a naslouchat svému nitru.


BÝK (21.4. - 21.5.)

Pro býky znamená červen potvrzení úspěchu v jisté pracovní záležitosti, která však již nějakou dobu funguje. Možná ale v minulosti vznikly pochyby ohledně zmiňovaného projektu a právě červen naznačí, že cesta byla zvolena správně. Pozor na zbytečné dohady s kolegy a lidmi z vašeho blízkého okolí, díky nimž mohou nezadaní přehlédnout svoji šanci na lásku.
 

BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Blíženci, v červnu se pro vás blýská na lepší časy. Nerovnováha v určité oblasti vašeho života vezme za své a vy se budete poohlížet, co dál. Není vyloučena ani cesta do zahraničí či změna práce, která by znamenala zlepšení jak finanční, tak i vztahové. V červnu nad vámi bdí váš duchovní ochránce a otevírá vám cestu do hlubin vlastního nitra. První letní měsíc je pro blížence ve znamení duchovního růstu a poznávání sebe sama.
 

RAK (22.6. - 22.7.)

Také nezadaným rakům se v červnu nabídne možnost potkat spřízněnou duši. Nemusí jít nutně o člověka neznámého; zkuste se porozhlédnout ve svém okolí, možná jen z trochu jiné perspektivy. Citová rozkolísanost raků má v červnu velkou šanci na zmírnění a citová oblast může dosáhnout naplnění. Pozor si dejte na zákeřné jednání někoho z vašeho okolí, jehož zrada či pomluva by pro vás mohla znamenat obrovské zklamání.
 

LEV (23.7. - 22.8.)

Lvi, buďte trpěliví! Ani měsíc červen pro vás nebude znamenat výraznější posun v záležitosti, která se již nějakou dobu vleče. Věnujte svou pozornost dětem, které vás potřebují, případně se zkuste zamyslet nad svými dětskými a už téměř vybledlými sny. Oprašte staré touhy, vezměte do ruky štětec a vymalujte své sny jasnými barvami. Hledáte-li zaměstnání, šance je na dosah.
 

PANNA (23.8. - 22.9.)

Panny, pozor na pasivitu zejména v citové oblasti. Jste-li zadané, zkuste se více svému protějšku věnovat. Mohl by totiž mít za poslední období dojem, že o něho nestojíte nebo máte rády méně, než dřív. Nezadané panny by v červnu, opět díky jisté dávce neaktivity, mohly přehlédnout člověka, který na ně myslí a rád by jim nabídl více než jen kamarádský pozdrav. Nic není věčné a dlouhodobé přehlížení může vést i ke ztrátě. V pracovní oblasti vás potrápí nové úkoly a množství povinností. Nezapomínejte odpočívat.
 

VÁHY (23.9. - 23.10.)

Červen je pro váhy ve znamení práce. Uvažujete-li o změně, může se objevit na první pohled zajímavá nabídka. Než se ale pro krok jiným směrem rozhodnete, seznamte se důkladněji s chodem firmy a jejími pravidly. To by totiž pro vás mohlo znamenat obrovskou změnu a pocit nesvobody. Na druhou stranu ale i výraznější zlepšení finanční situace, ovšem je třeba si uvědomit, za jakou cenu.
 

ŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Práce a práce. Ovšem také velká šance na zlepšení, ať už v místě současném nebo - hledáte-li novou příležitost - v tom budoucím. Červen vám nabízí možná hned několik pracovních příležitostí, stačí se jen dobře rozhodnout. Zvažte všechna pro a proti, a také důvody, proč případnou změnu vítáte. V každém případě vám první letní měsíc ukazuje více možností, jak se uplatnit a zajistit tak dobré zázemí pro sebe i vaši rodinu.
 

STŘELEC (23.11. - 21.12.)

Střelci, stojíte-li před rozhodnutím nebo řešíte nějakou nepříjemnou situaci, zdržte se ukvapených závěrů. V červnu byste se raději měli řídit heslem "méně znamená více". Nechte situaci plynout a ještě chvíli posečkat, než vystřelíte konečné rozhodnutí. Možná vám to bude zatěžko, ale vězte, že situace, kterou procházíte, má svůj smysl. Možná je jen třeba něco uvědomit, abyste mohli vykročit lehkým krokem dál. Nepřehlížejte nabídky, které k vám přijdou, ať vám na první pohled připadají jakkoli nezajímavé. Opak může být pravdou.
 

KOZOROH (22.12. - 20.1.)

Měsíc červen je pro kozorohy ve znamení rušného společenského života. Dávejte si ovšem pozor na to, co a komu říkáte, mohlo by se to časem obrátit proti vám. Povolte na chvilku uzdu fantazii a uvolněte svou mysl, zlehčete krok a staňte se na okamžik velkými snílky. Zapomeňte na starosti běžného dne a vyjděte si jen tak třeba na procházku. Bez cíle a pravidel. Mějte se rádi, protože co vyzařujete, to taky přijímáte.
 

VODNÁŘ (21.1. - 20.2.)

Vodnáři, červen si od vás žádá pravidla. Neradi to slyšíte, pevný řád vám většinou příliš nevoní. Cítíte se nesvobodní a bez energie, protože vaší povaze sluší lehkost až nevázanost. V červnu si ale máte vyzkoušet, jaké to je držet se předem jasného plánu a nevybočovat z něj. V oblasti citů se situace prozatím nebude vyvíjet směrem, který by se vám líbil. Zkuste se ale ohlédnout zpět, možná uvidíte něco, co vám dosud unikalo. Může vám to pomoci v rozhodování, které máte před sebou.
 

RYBY (21.2. - 20.3.)

Milé ryby, je na čase učinit rozhodnutí. Pokud v určité oblasti vašeho života váháte a zvažujete více možností, červen vám poskytne dobrý základ k tomu, abyste situaci vyřešili. Prospějete nejen sami sobě, ale i vašim blízkým. V rodinných či vztahových záležitostech je vše na dobré cestě a vy stojíte před pomyslnou branou naplnění a spokojenosti. Nezapomínejte ale na sebe samotné. Věnujte se i svým vnitřním záležitostem a vnímejte své pocity citlivěji než dříve. Mnohé vám napoví.

Chcete-li si nechat vyložit karty jen pro sebe, můžete se na Ilonu obrátit na www.vlastnim-smerem.cz.

Máte-li drobné dotazy, najdete Ilonu v naší poradně.

Připravila: Ilona
Foto: iStock
1. 6. 2015

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SLADKÉ ALE ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Jak řešíte, když dostanete chuť na sladké, ale kvůli ...

PRALINKY

Prosím pěkně .. potřebovala bych doporučení na kvalitní ...

EROTICKÝ ESHOP

Zdravíčko, prosím vás, jakým způsobem tady ty eshopy ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz