Thalac CC krém

Multifunkční CC Krém Thalac hydratuje, vyživuje, předchází příznakům stárnutí a díky SPF 15 navíc pleť chrání před UV zářením a volnými radikály.

Titulka pro: Thalac CC krém

 

Multifunkční CC Krém Thalac hydratuje, vyživuje, předchází příznakům stárnutí a díky SPF 15 navíc pleť chrání před UV zářením a volnými radikály.Inteligentní technologie přináší pigmenty s vysokým rozlišením, minerály tón v tónu se podle potřeby přizpůsobují typu a odstínu pleti. Zkrášlení pleti je viditelné, ale velmi přirozené.

 

Nedokonalosti pleti včetně zarudnutí a nerovnoměrné pigmentace jsou okamžitě vyretušovány. Pleť je posílena a získává zpět přirozenou zářivost a svěžest.

 

Multifunkční CC Krém Thalac obsahuje:

 

  • Nová generace pigmentů Color Control: Minerální pigmenty s efektem soft-focus ovlivňují vyhlazení pleti. Odrážejí světlo ve všech směrech a tím "prozáří" pleť a vyretušují tmavé stíny v záhybech. Přizpůsobují se a mění až při kontaktu s pokožkou.

 

  • Výtažky z mořských řas laminaria: Koncentrované řasy, přírodní bohatství oceánu, jsou skutečně nepostradatelným koktejlem živin. Mají mimořádné hydratační, regenerační a výživné vlastnosti. Moist 24TM:Účinná látka získávaná z kořene trávy imperata cylindrica. Tato subtropická rostlina má schopnost přežít v klimatických podmínkách extrémního sucha. Komplex Moist 24TM. Vytváří zásobu vody pro hydrataci pleti na 24 hodin. Jak prokázaly klinické testy, představuje to nárůst hydratace o 20% po 24 hodinách používání Moist 24TM:

 

  • Sluneční filtr SPF 15 : Ochrana před sluncem a volnými radikály. Mechanismus ochranných filtrů: sluneční záření, které dopadá na kůži je filtry odražené a rozptýlené. Tyto filtry působí jako zrcadlo.

 

Více informaci najdete na www.thalac.cz.

 

Připravila: Katka
Foto:Thalac
25. 7. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

inzerce

ŽHAVÉ DRBY

OPAKUJÍCÍ SE ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST

Prosím poraďte co pomáhá na vracející se záněty ...

DOBRÁ OPTIKA

Dobrý den, poradíte kam zajít vybrat nové brýle a kde mi ...

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Má někdo zkušenost s prodlužováním vlasů? Prosím o tip.

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz