Thalac CC krém

Multifunkční CC Krém Thalac hydratuje, vyživuje, předchází příznakům stárnutí a díky SPF 15 navíc pleť chrání před UV zářením a volnými radikály.

Titulka pro: Thalac CC krém

 

Multifunkční CC Krém Thalac hydratuje, vyživuje, předchází příznakům stárnutí a díky SPF 15 navíc pleť chrání před UV zářením a volnými radikály.Inteligentní technologie přináší pigmenty s vysokým rozlišením, minerály tón v tónu se podle potřeby přizpůsobují typu a odstínu pleti. Zkrášlení pleti je viditelné, ale velmi přirozené.

 

Nedokonalosti pleti včetně zarudnutí a nerovnoměrné pigmentace jsou okamžitě vyretušovány. Pleť je posílena a získává zpět přirozenou zářivost a svěžest.

 

Multifunkční CC Krém Thalac obsahuje:

 

  • Nová generace pigmentů Color Control: Minerální pigmenty s efektem soft-focus ovlivňují vyhlazení pleti. Odrážejí světlo ve všech směrech a tím "prozáří" pleť a vyretušují tmavé stíny v záhybech. Přizpůsobují se a mění až při kontaktu s pokožkou.

 

  • Výtažky z mořských řas laminaria: Koncentrované řasy, přírodní bohatství oceánu, jsou skutečně nepostradatelným koktejlem živin. Mají mimořádné hydratační, regenerační a výživné vlastnosti. Moist 24TM:Účinná látka získávaná z kořene trávy imperata cylindrica. Tato subtropická rostlina má schopnost přežít v klimatických podmínkách extrémního sucha. Komplex Moist 24TM. Vytváří zásobu vody pro hydrataci pleti na 24 hodin. Jak prokázaly klinické testy, představuje to nárůst hydratace o 20% po 24 hodinách používání Moist 24TM:

 

  • Sluneční filtr SPF 15 : Ochrana před sluncem a volnými radikály. Mechanismus ochranných filtrů: sluneční záření, které dopadá na kůži je filtry odražené a rozptýlené. Tyto filtry působí jako zrcadlo.

 

Více informaci najdete na www.thalac.cz.

 

Připravila: Katka
Foto:Thalac
25. 7. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

LUBRIKANT PŘI ANÁLU

Ahoj holky, jaký lubrikant používáte nejčastěji při ...

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz