Shopping

Tipy na dárky pro muže, s nimiž potěšíte a neuděláte krok vedle

Někdy může být obtížné vymyslet perfektní dárek pro svého kamaráda, otce, bratra či přítele. Rozhodně neplatí, že si s dárkem pro muže lámou hlavu jen ženy. I muži potřebují někdy poradit s dárky pro své kamarády, kolegy či otce. Následující tipy na dárky pro muže jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Nechte se jimi inspirovat.

Hodinky na každodenní nošení

Je-li muž, kterého chcete obdarovat dochvilný, dává si záležet na svém stylu a popřípadě i vlastní sbírku hodinek, přidejte mu k jeho aktuálním kouskům další. Hodinky Diesel pro pány jsou vhodné pro muže všech věkových kategorií. Historie značky Diesel je sice více provázaná s výrobou kvalitních džínsů, ale výrobě hodinek se značka věnuje již od roku 1999. Oblíbený artikl dělá z hodinek Diesel kvalitní japonský strojek a minimalistický, přesto ale velmi nápaditý, design.

Chronometr s historií

U hodinek ještě chvilku zůstaneme, protože pokud nenajdete ideální model v nabídce značky Diesel, určitě vás zaujmou prvotřídní hodinky Zeppelin. Pokud se gentleman, kterému vybíráte dárek, zajímá o historii, zejména o historii letectví, určitě bude vědět, k jaké nešťastné události došlo v roce 1937.

Tento rok podepsal rozsudek vzducholodím, které do té doby byly královnami oblohy, protože došlo k požáru vzducholodi Hindenburg. Aby sláva vzducholodí nepřišla nazmar, začala se firma Zeppelin věnovat výrobě hodinek. V kombinaci s ručně šitými koženými řemínky a švýcarskými quartz strojky se jedná o pozoruhodné umělecké dílo.

Kalhoty, svetr, košile či triko?

Dalším artiklem, kterým můžete muže obdarovat, je oblečení. Nejste-li si jistí velikostí, vsaďte na doplňky, u kterých nelze šlápnout vedle. Na mysli máme šály, šátky, kravaty a motýlky. Jejich výběr přizpůsobte charakteru daného jedince. Milovníci kultury ocení, kromě již zmíněné kravaty a motýlku, také manžetové knoflíčky. Naopak, pokud velikost znáte, vybírat můžete z kvalitních triček, kalhot, spodního prádla (je-li to vhodné) a veselých ponožek.

Když vám dojde fantazie nebo čas

Někdy se samozřejmě také může stát, že vám dojdou nápady nebo na dárek zapomenete a musíte ho řešit na poslední v chvíli. Právě v takových momentech je nejlepší darovat poukaz. Buď do oblíbeného podniku, nebo můžete věnovat zájezd či zážitek. Výběr musíte přizpůsobit vašemu rozpočtu a aktuální situaci.

Vášnivé knihomoly potěšíte knihou

Specifickým dárkem, který udělá radost knihomolům, je samozřejmě kniha. V takovém případě je ale důležité několikrát si ověřit, že obdarovaný jedinec již daný svazek nevlastní. Knihu  darujte pouze tehdy, jste-li si jisti, že ji obdarovaný ocení a již ji nevlastní ve své sbírce. Myslete také na to, že čím větší knihovnu daný muž má, tím nižší šanci na správný výběr titulu máte. Jste-li bezradní, věnujte alespoň dárkový poukaz.

Vybrat ten správný dárek, který obdarovaného potěší a bude jej využívat, může být někdy náročné. Skvělou investicí jsou hodinky, které vydrží navěky, a vámi obdarovaný muž je bude moci nosit každý den. Ihned v závěsu za hodinkami je oblečení či některé doplňky. S těmi také neuděláte krok vedle.

Dárky sice nejsou na narozeninách, svátcích a jiných oslavách to nejdůležitější, ale každému udělá radost, když uvidí, že jste si dali s vymýšlením ideálního dárku práci a věnovali jste jeho výběru čas.

Komerční prezentace

Zdroj informací: Irisimo
Zdroj fotografií: Shetterstock
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků