Shopping

Tipy na úžasné vánoční balíčky od Benefitu

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Pokud Vám chybí nápady na rozkošné dárky, nezoufejte. Tyto vánoční novinky od značky Benefit Cosmetics nadchnou každou ženu a jistě zejména vás!

Tento rok se nechal Benefit inspirovat Glamour kempováním. Nyní se můžete přenést do luxusních karavanů a věřte, že ani zima, ani hmyz během tohoto kempování nebudou problém. Jak ale vybrat ten správný set právě pro vaši spřízněnou polovičku (nebo právě pro vás)? Možná vám pomůže naše tipologie: 

Superžena 

Všechno stíhá, všechno zvládá. V práci jen perlí a na návštěvu přinese dokonalý domácí moučník. Má pořád spoustu energie, hýří dobrými vtipy a pozná kvalitu. Zkrátka taková superstar. Baví jí líčení a ví, že obočí je nejdůležitější část obličeje, protože stejně jako vlasy dokáže rychle transformovat celý look. 

Pořiďte ji Brow Superstars (1790 Kč)! Uvnitř najdete top 6 bestsellerů na obočí v plné velikosti za úžasnou cenu! Koupí setu šetříte 60%. 

Benefit Brow Superstars

Praktická královna 

Vždy má po ruce deštník a vyřeší prakticky každou situaci? Pak ocení malou paletku Babe On Board. Ta obsahuje ikonický Hoola bronzer, novou dechberoucí tvářenku Rockabye a něžný rozjasňovač Dandelion Twinkle. Tři must-haves v jedné skladné paletce, která se vejde i do té nejmenší kabelky.   

Benefit Babe On Board

Něžná květina 

Miluje každé roční období a dokáže ocenit pravou krásu. Vypadá jako poslušná školačka, ale někde uvnitř víte, že umí i pěkně zlobit. Ale hezky! Honk if you’re Hot (1300 Kč) je plechový set, který jí nadchne. Krásné balení obsahuje 4 top produkty v plném balení a jeho koupí ušetříte 60%. Báze Porefessional krásně vyplní póry a vyhladí pleť, Gimme Brow + dodá objem a tvar jejímu obočí, rozjasňovač High Beam dá vyniknout krásným lícním kostem a řasenka They’re Real dramaticky orámuje ta rebelská kukadla. 

Benefit Honk If Youre Hot

V portofilu této limitované vánoční edice najdete spoustu druhů, stylů a velikostí. Jistě nebudete odcházet s prázdnou! Celou nabídku můžete sledovat i na webových stránkách www.benefitcosmetics.com Tak šťastné kempování!

Zdroj a foto: Benefit


Diskuze: příspěvků