Krása

Tous – to jsou luxusní zlaté šperky pro ženy, které chtějí více

Ne každému běžná komerce zlatnictví stačí. Šperky nejasné původu se prodávají doslova na každém rohu. Ani cena nevypovídá vždy o kvalitě.

Největší jistotu, když si chceme kupovat skutečně kvalitní zlaté šperky, ale i další luxusní klenoty, je sáhnout po osvědčené značce. Jedna z nich právě přichází i do Česka – španělská značka Tous

Tous zkrášluje již téměř sto let 

Unikátní značkou, která již téměř sto let přináší radost z nádherných luxusních šperků, je značka Tous. Její historie započala v roce 1920 v malém španělském městečku Manresa. Zde si rodina Tous otevřela hodinářství. Postupně z obyčejného malého hodinářství vznikla jedna z nejznámějších značek luxusních šperků. O rozvoj firmy se pořád stará rodina, v čele s Alba Tous, a sestrami. Dohromady s celým týmem rozvíjejí potenciál značky, zejména pokud jde o kreativitu šperků a perfekcionismus jejich provedení tak, aby Tous obstála mezi nejprestižnějšími lídry v oboru luxusních šperků. Jedním z cílů značky je představit se i na nových trzích. I proto teď máme štěstí i jako čeští zákazníci. 

Medvídek jako symbol značky 

Symbolem značky je unikátní medvídek, který je na hranici prostého čistého designu a dětské infantilnosti. Jakoby symbolizoval, že díky šperku dokážeme uchovat své srdce a duši navždy mladými. Medvídek, bear, se objevuje v mnoha provedeních a na celé řadě šperků. Vždy má však svůj zcela identický tvar. Takto si jednoduše dozdobíte nádherné zlaté náušnice, které můžete nosit samostatně, ale třeba i s pro značku charakteristickým medvídkem. 

Zlatý šperk – to je ideální dárek

Nikdy během roku nekupujeme tolik dárků jak na Vánoce. Chceme obdarovat každého, na kom nám záleží. Teď nejbližším věnujte krásný šperk v nejvyšší kvalitě. Takové nabízí Tous. Může to být zlatý prsten. Tous prsteny vás překvapí jemným provedením a skvělými nápady. Nechybí ani pro značku pověstní medvídci. Prsteny si lze vybrat v různých cenových kategoriích. Cena se liší zejména v závislosti na použití drahých kamenů. V nabídce najdete i luxusní diamantové prsteny. Každý kus je skutečně propracovaný designový originál. 

Tous vám pomůže, i když hledáte základní šperkové elementy. Třeba kvalitní zlatý řetízek. Bývá to časté přání někoho, koho se zeptáme, jaký šperk by chtěl dostat jako dárek. Mnohdy máme šperkovnici přeplněnou různými „poklady“ v podobě přívěsků, ale když nás „zklame“ řetízek, obvykle se neustále trhá, nemáme je na čem nosit. 

Pokud chcete více, na Touscesko.cz koupíte k řetízku i krásný přívěsek v podobě medvídka. Nádherný je například Tous medvídek zdobený fazetovým onyxem v temně černé barvě. Krásný šperk z lásky, jako projev úcty i hodnotný a luxusní dárek – to jsou šperky Tous. Když se objeví pod vašim vánočním stromečkem, dodají letošním Vánocům punc luxusu a originality. 

KP


Diskuze: příspěvků