Krása

Trendy sluneční brýle

Sbírání kytiček

Sluneční brýle jsou nejen skvělou ochrannou pomůckou, ale také jedinečnou módní záležitostí. Přichází sezóna takzvaných „cateye glasses“ i superkulatých modelů. Nebojte se experimentovat a nechte se inspirovat bohatou nabídkou trendů, nechcete mít doma přece jen jedny!

Jako divá zvěř

Baťa

Baťa

Divoké, uhrančivé a sexy. Takový je model, kterému podlehla i popová zpěvačka Kate Perry. Jestli nechcete být pozadu, slaďte brýle s letním outfitem a odhalte vaše kočičí oči. Baťa 599 Kč

alá Woody Allen

Komono

Komono

Výrazné a robustní plastové obroučky se rázem stanou dominantním letním doplňkem. Model Allen najdete ve výrazných barvách a stylu alá Woody Allen těžko odoláte. Slaďte je s masivními klenoty a maxi kabelami. Dáte tak celému outfitu jiný rozměr. Komono 990 Kč.

Barevně

Do nové sezóny rozhodně vyrazte z vesela a v barvách! Stačí si jen vybrat kterou. Zvolíte černou klasiku, nebo se na léto odvážete? Růžové, tyrkysové, zelené, žluté….Tmavá skla jim navíc dodají ten správný šmrnc. Baťa 499 Kč. Úvodní foto.

 

Superkulatý retro úlet

Komono

Komono

Hodně kulaté, trochu retro…Out není tuto sezónu ani superkulatý model, který skvěle padne a rozhodně zaujme. Komono 990 Kč

 

 

Připravila: Andrea
Foto: Baťa, Komono
21. 3. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků