Krása

Účesy pro jemné vlasy

Sbírání kytiček

Tuto kolekci účesů jsem vytvořila z velmi jemných a nepoddajných vlasů. Proto jsem ji nazvala Iluzí. Z mála se dá vytvořit hodně. Modelka Bára je v civilním životě velmi nenápadná a jemná dívka, která si nebarvila vlasy a ani se nelíčí. Když za mnou přišla do salonu, věděla jsem, že je to výzva.

Vlasy jsem nejprve promelírovala pouze ve vrchní části přípravkem V-light 3% oxidantem. Poté jsem je natónovala pečující barvou na vlasy Color Sync odstínem 10WN, aby vlasy získaly lesk a přirozeně zlatavý nádech. Jak jsem zmínila, modelka má velmi jemné a úplně rovné vlasy. Po tomto ošetření vlasů jsem na ně nanesla Full-lift volumizing mouse z řady Biolage, která dodá vlasům úžasný objem a nezatíží je.

Vyfoukala jsem je přes plochý kartáč a pak jsem je všechny natáčela na nejmenší kulmu. Docílila jsem tak objemu a úžasné struktury. I když jsem zvyklá na různých přehlídkách a školeních pracovat s příčesky, tentokrát jsem se rozhodla pracovat pouze s přirozenou strukturou jejích vlasů.

První účes působí dojmem 80. let, ale díky stylingu má moderní nádech. Vlasy jsem pouze prsty upravila do požadovaného tvaru. A použila minimum laku na vlasy.
 

 

 

Vyčesané vlasy

Vlasy jsem na vrcholu hlavy pročesala kartáčem a stále jsem pracovala se strukturou jemně navlněných vlasů. V přední části jsou vlasy téměř natažené a pozvolně přecházejí do strukturovaného tvaru.

Celá kolekce by měla působit čistým dojmem a nechat vyniknout pouze přirozené kráse.
Vytváření kolekcí mě nesmírně baví a naplňuje. Obrovský dík patří mým kolegům.

Vlasy: Gabriela Revellese
Make-up: Pavel Bauer
Foto: Lukáš Hausenblas

Autor: Gabriela Revellese, http://www.gabriela.revellese.cz
Foto: Gabriela Revellese
11. 7. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků