Únikové hry Endorfin

Únikové hry jsou u nás fenoménem již několik let.

Únikové hry Endorfin
Zobrazit fotografii v galerii

V podstatě jde o dobrodružnou hru, zasazenou do tematického prostředí, ve které se (ve většině případů) spolu s dalšími účastníky musíte dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit sérii hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. 


Endorfin je ale jiný! Jako jediný v České republice představuje hru pouze pro jednotlivce, kterou má ve dvojím provedení, a tak můžete někoho vyzvat na třicetiminutový souboj! Navíc oproti jiným společnostem provozující únikové hry nabízí unikátní prostory, které můžete využít i na různé akce. 


FENOMÉN ÚNIKOVEK 

První „úniková místnost“ byla otevřena v roce 2007 v Japonsku, a právě v Asii jsou dnes únikové hry nejoblíbenější. Například v Kuala Lumpur v Malajsii mají obchodní dům, kde jsou na jednom celém patře jenom únikovky. Jejich počet neustále roste ale i v Evropě. V České republice najdete desítky, možná už i stovky her. Nejvíc jich je v Praze, ale tento fenomén se rychle rozšiřuje i do dalších měst, jako je Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava a další. 


ÚNIKOVÉ HRY V ENDORFINU 

Titanic 

2–4 hráči / 60 minut / Střední obtížnost / 12+ Srážka s ledovcem a vaše loď se potápí v Atlantickém oceánu mezi kusy ledových ker. Jste uvězněni v části u motoru a cesta na palubu je uzamčena. Máte hodinu na záchranu života… Hra je vhodná i pro rodiny s dětmi. Zábavnou formou si můžete rozšířit obzory o této historické události. 


Cena (běžná / ve špičce): 1300 Kč / 1500 Kč Speciální nabídka pro páry, která zpestří vaše rande. Hra Titanic + láhev vína nebo 2 koktejly + 5 fotek za speciální cenu: 1600 Kč. 


Saw 

3–5 hráčů / 60 minut / Střední obtížnost / 18+ Jste chyceni do smrtící pasti… Většina lidí si neváží svého života, to se ale u nás změní. Hra, která nabízí unikátní technická řešení, ze kterých vám naskočí husí kůže. Žádné zařízení v této hře není imitací pro dekoraci, ale reálně fungující pastí… 


Cena (běžná / ve špičce): 1500 Kč / 1700 Kč 


Márnice

1 hráč / 2 stejné místnosti / 30 minut / obtížnost velmi těžká / 18+ Márnice je unikátní úniková místnost pouze pro jednu osobu. Musíte se spolehnout jen sami na sebe a pokusit se uniknout z tajemného prostoru. Zvládnete tuto výzvu? A navíc další výzva, kdo unikne z Márnice dřív? Tato místnost je v Endorfinu hned dvakrát, takže si můžete v jeden okamžik poměřit síly se svými přáteli či kolegy. Originální dárek na rozlučky se svobodou či oslavu narozenin, nemyslíte? 


Cena: 500 Kč (při rezervaci obou Márnic ve stejný čas (souboj), dostanete slevu 20 %, tj. celková cena za 2 Márnice = 800 Kč) 


Star Wars

2–4 hráči / 60 minut / Lehká obtížnost / 10+ Jste záškodnickým oddílem povstalců, který se vydal na cestu k imperiální lodi s důležitým posláním: získat údaje o nadcházející bitvě a ukrást je společně s veškerými vědomostmi Říše. Budoucnost galaxie závisí na vás! Nechť vás provází Síla! 


Cena (běžná / ve špičce): 1300 Kč / 1500 Kč 


Freddy Krueger 

2–4 hráči / 60 minut / Střední obtížnost / 12+ Vašeho kamaráda vzal Freddy Krueger, proslulý maniak. Vy se odvážně ponoříte do noční můry, abyste ho zachránili. Freddy ale nespí a je vám na stopě. A jestli se nestihnete do hodiny probudit, vezme i vás. 


Cena (běžná / ve špičce): 1500 Kč / 1700 Kč.


Zdroj a foto: endorfin

DISKUZE K ČLÁNKU

4

na pc hraji hry ale mládeš to má jiné

ODPOVĚDĚT

6

Na únikovku jsme v době, když u nás začínaly vzali manželovy rodiče. Ač jsme se společně snažili luštit hádanky a pomocí indicií hledat klíče a postupovat do dalších místností v daném limitu jsme to nestihli a byli obsluhou těsně před koncem vypršení dané doby z poslední místnosti vysvobozeni. Všichni jsme se u toho skvěle pobavili. A cestou domů jsme pořád dokola zpětně probírali situace a divili se, že jsme na některé úkoly nepřišli dřív. Jo, jak se říká po bitvě je každý generál :-D

ODPOVĚDĚT

3

také miluju deskové hry,vedu k tomu i vnoučata,je u toho legrace,potom moc ráda dělám sudoku a křížovky

ODPOVĚDĚT

2

Těch her se docela bojím od té nešťastné události v Polsku. Udivuje mě, čím se dnes mládež baví, nezdá se mi to moc dobré.

ODPOVĚDĚT

3

Tak do toho bych asi nešla.

ODPOVĚDĚT

4

Nejsem obdivovatel těchto her. Stačí mi sudoku, halma, člověče nezlob se. Už jsem stará. Mám jiné priority.

ODPOVĚDĚT

5

to je pro mládež

ODPOVĚDĚT

4

Asi ano, nevím, jak by taková hra sedla seniorům. Syn na jedné únikovce s kamarády byl, ale nevyhráli.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (8 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Zábava, která rozvíjí vaše děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Všechny počítačové hry dětem neškodí

Všechny počítačové hry dětem neškodí

Počítače, televize, mobily, tablety, play stationy a další technické vymoženosti jsou neodmyslitelnou součástí života dnešních...

Titulka pro: Pexeso pro uši

Pexeso pro uši

Takové jste zaručeně ještě nehráli – klasické pexeso určitě znáte, ale tahle hra vás zavede...

Titulka pro: Vyhrajte zábavu domů

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Zatím co v červenci jste si měli s partnery užívat pohodu, krásu a romantiku, v...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

ODŘENINY

nedávno jsem si pořídila sprej Hemacut na odřeniny a ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz