Únikové hry Endorfin

Únikové hry jsou u nás fenoménem již několik let.

Únikové hry Endorfin
Zobrazit fotografii v galerii

V podstatě jde o dobrodružnou hru, zasazenou do tematického prostředí, ve které se (ve většině případů) spolu s dalšími účastníky musíte dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit sérii hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. 


Endorfin je ale jiný! Jako jediný v České republice představuje hru pouze pro jednotlivce, kterou má ve dvojím provedení, a tak můžete někoho vyzvat na třicetiminutový souboj! Navíc oproti jiným společnostem provozující únikové hry nabízí unikátní prostory, které můžete využít i na různé akce. 


FENOMÉN ÚNIKOVEK 

První „úniková místnost“ byla otevřena v roce 2007 v Japonsku, a právě v Asii jsou dnes únikové hry nejoblíbenější. Například v Kuala Lumpur v Malajsii mají obchodní dům, kde jsou na jednom celém patře jenom únikovky. Jejich počet neustále roste ale i v Evropě. V České republice najdete desítky, možná už i stovky her. Nejvíc jich je v Praze, ale tento fenomén se rychle rozšiřuje i do dalších měst, jako je Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava a další. 


ÚNIKOVÉ HRY V ENDORFINU 

Titanic 

2–4 hráči / 60 minut / Střední obtížnost / 12+ Srážka s ledovcem a vaše loď se potápí v Atlantickém oceánu mezi kusy ledových ker. Jste uvězněni v části u motoru a cesta na palubu je uzamčena. Máte hodinu na záchranu života… Hra je vhodná i pro rodiny s dětmi. Zábavnou formou si můžete rozšířit obzory o této historické události. 


Cena (běžná / ve špičce): 1300 Kč / 1500 Kč Speciální nabídka pro páry, která zpestří vaše rande. Hra Titanic + láhev vína nebo 2 koktejly + 5 fotek za speciální cenu: 1600 Kč. 


Saw 

3–5 hráčů / 60 minut / Střední obtížnost / 18+ Jste chyceni do smrtící pasti… Většina lidí si neváží svého života, to se ale u nás změní. Hra, která nabízí unikátní technická řešení, ze kterých vám naskočí husí kůže. Žádné zařízení v této hře není imitací pro dekoraci, ale reálně fungující pastí… 


Cena (běžná / ve špičce): 1500 Kč / 1700 Kč 


Márnice

1 hráč / 2 stejné místnosti / 30 minut / obtížnost velmi těžká / 18+ Márnice je unikátní úniková místnost pouze pro jednu osobu. Musíte se spolehnout jen sami na sebe a pokusit se uniknout z tajemného prostoru. Zvládnete tuto výzvu? A navíc další výzva, kdo unikne z Márnice dřív? Tato místnost je v Endorfinu hned dvakrát, takže si můžete v jeden okamžik poměřit síly se svými přáteli či kolegy. Originální dárek na rozlučky se svobodou či oslavu narozenin, nemyslíte? 


Cena: 500 Kč (při rezervaci obou Márnic ve stejný čas (souboj), dostanete slevu 20 %, tj. celková cena za 2 Márnice = 800 Kč) 


Star Wars

2–4 hráči / 60 minut / Lehká obtížnost / 10+ Jste záškodnickým oddílem povstalců, který se vydal na cestu k imperiální lodi s důležitým posláním: získat údaje o nadcházející bitvě a ukrást je společně s veškerými vědomostmi Říše. Budoucnost galaxie závisí na vás! Nechť vás provází Síla! 


Cena (běžná / ve špičce): 1300 Kč / 1500 Kč 


Freddy Krueger 

2–4 hráči / 60 minut / Střední obtížnost / 12+ Vašeho kamaráda vzal Freddy Krueger, proslulý maniak. Vy se odvážně ponoříte do noční můry, abyste ho zachránili. Freddy ale nespí a je vám na stopě. A jestli se nestihnete do hodiny probudit, vezme i vás. 


Cena (běžná / ve špičce): 1500 Kč / 1700 Kč.


Zdroj a foto: endorfin

DISKUZE K ČLÁNKU

4

na pc hraji hry ale mládeš to má jiné

ODPOVĚDĚT

6

Na únikovku jsme v době, když u nás začínaly vzali manželovy rodiče. Ač jsme se společně snažili luštit hádanky a pomocí indicií hledat klíče a postupovat do dalších místností v daném limitu jsme to nestihli a byli obsluhou těsně před koncem vypršení dané doby z poslední místnosti vysvobozeni. Všichni jsme se u toho skvěle pobavili. A cestou domů jsme pořád dokola zpětně probírali situace a divili se, že jsme na některé úkoly nepřišli dřív. Jo, jak se říká po bitvě je každý generál :-D

ODPOVĚDĚT

3

také miluju deskové hry,vedu k tomu i vnoučata,je u toho legrace,potom moc ráda dělám sudoku a křížovky

ODPOVĚDĚT

2

Těch her se docela bojím od té nešťastné události v Polsku. Udivuje mě, čím se dnes mládež baví, nezdá se mi to moc dobré.

ODPOVĚDĚT

3

Tak do toho bych asi nešla.

ODPOVĚDĚT

4

Nejsem obdivovatel těchto her. Stačí mi sudoku, halma, člověče nezlob se. Už jsem stará. Mám jiné priority.

ODPOVĚDĚT

5

to je pro mládež

ODPOVĚDĚT

4

Asi ano, nevím, jak by taková hra sedla seniorům. Syn na jedné únikovce s kamarády byl, ale nevyhráli.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (8 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Všechny počítačové hry dětem neškodí

Všechny počítačové hry dětem neškodí

Počítače, televize, mobily, tablety, play stationy a další technické vymoženosti jsou neodmyslitelnou součástí života dnešních...

Titulka pro: Zábava, která rozvíjí vaše děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Pexeso pro uši

Pexeso pro uši

Takové jste zaručeně ještě nehráli – klasické pexeso určitě znáte, ale tahle hra vás zavede...

Titulka pro: Vyhrajte zábavu domů

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Kdo si hraje, nezlobí!

Kdo si hraje, nezlobí!

A co víc, při hrách děti rozvíjejí své schopnosti, často také jemnou motoriku, zručnost, komunikační...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ORANGE OPTIK

Dobrý den, v Písku na ulici Kollárova máme Orange Optik, ...

SLEVOVÉ KUPONY

No mě se to taky moc líbí. Koukala jsem že se dá s kupony i ...

TALÍŘE

Dobrý den, poradíte prosím, kde objednat hezké talíře. ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz