Akce

Únikové hry Endorfin

Únikové hry jsou u nás fenoménem již několik let.

V podstatě jde o dobrodružnou hru, zasazenou do tematického prostředí, ve které se (ve většině případů) spolu s dalšími účastníky musíte dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit sérii hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. 

Endorfin je ale jiný! Jako jediný v České republice představuje hru pouze pro jednotlivce, kterou má ve dvojím provedení, a tak můžete někoho vyzvat na třicetiminutový souboj! Navíc oproti jiným společnostem provozující únikové hry nabízí unikátní prostory, které můžete využít i na různé akce. 

FENOMÉN ÚNIKOVEK 

První „úniková místnost“ byla otevřena v roce 2007 v Japonsku, a právě v Asii jsou dnes únikové hry nejoblíbenější. Například v Kuala Lumpur v Malajsii mají obchodní dům, kde jsou na jednom celém patře jenom únikovky. Jejich počet neustále roste ale i v Evropě. V České republice najdete desítky, možná už i stovky her. Nejvíc jich je v Praze, ale tento fenomén se rychle rozšiřuje i do dalších měst, jako je Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava a další. 

ÚNIKOVÉ HRY V ENDORFINU 

Titanic 

2–4 hráči / 60 minut / Střední obtížnost / 12+ Srážka s ledovcem a vaše loď se potápí v Atlantickém oceánu mezi kusy ledových ker. Jste uvězněni v části u motoru a cesta na palubu je uzamčena. Máte hodinu na záchranu života… Hra je vhodná i pro rodiny s dětmi. Zábavnou formou si můžete rozšířit obzory o této historické události. 

Cena (běžná / ve špičce): 1300 Kč / 1500 Kč Speciální nabídka pro páry, která zpestří vaše rande. Hra Titanic + láhev vína nebo 2 koktejly + 5 fotek za speciální cenu: 1600 Kč. 


Saw 

3–5 hráčů / 60 minut / Střední obtížnost / 18+ Jste chyceni do smrtící pasti… Většina lidí si neváží svého života, to se ale u nás změní. Hra, která nabízí unikátní technická řešení, ze kterých vám naskočí husí kůže. Žádné zařízení v této hře není imitací pro dekoraci, ale reálně fungující pastí… 


Cena (běžná / ve špičce): 1500 Kč / 1700 Kč 


Márnice

1 hráč / 2 stejné místnosti / 30 minut / obtížnost velmi těžká / 18+ Márnice je unikátní úniková místnost pouze pro jednu osobu. Musíte se spolehnout jen sami na sebe a pokusit se uniknout z tajemného prostoru. Zvládnete tuto výzvu? A navíc další výzva, kdo unikne z Márnice dřív? Tato místnost je v Endorfinu hned dvakrát, takže si můžete v jeden okamžik poměřit síly se svými přáteli či kolegy. Originální dárek na rozlučky se svobodou či oslavu narozenin, nemyslíte? 


Cena: 500 Kč (při rezervaci obou Márnic ve stejný čas (souboj), dostanete slevu 20 %, tj. celková cena za 2 Márnice = 800 Kč) 


Star Wars

2–4 hráči / 60 minut / Lehká obtížnost / 10+ Jste záškodnickým oddílem povstalců, který se vydal na cestu k imperiální lodi s důležitým posláním: získat údaje o nadcházející bitvě a ukrást je společně s veškerými vědomostmi Říše. Budoucnost galaxie závisí na vás! Nechť vás provází Síla! 


Cena (běžná / ve špičce): 1300 Kč / 1500 Kč 


Freddy Krueger 

2–4 hráči / 60 minut / Střední obtížnost / 12+ Vašeho kamaráda vzal Freddy Krueger, proslulý maniak. Vy se odvážně ponoříte do noční můry, abyste ho zachránili. Freddy ale nespí a je vám na stopě. A jestli se nestihnete do hodiny probudit, vezme i vás. 


Cena (běžná / ve špičce): 1500 Kč / 1700 Kč.


Zdroj a foto: endorfin

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků