Hobby

Únoru vládne tygr: vystartujte za svým cílem

V únoru začíná vláda tygra. Jeho úlohou je prorazit novou cestu a doskočit po ní co nejdál. Toto zvíře je garantem skutečného začátku.

I když nový rok podle západního kalendáře začíná již 1.1., ten opravdu dravý začátek přichází s tygrem. Ten podle energií astrotypu začíná vládnout již od 21.ledna. Jeho skutečná síla se však začne projevovat až se začátkem jarních energií (element dřevo). To bude 5. února. Tygr je tou pravou energií pro skutečně silný a razantní start. Využijte toho.

Tygr přináší velmi silné až agresivní energie. Dokáže se vrhnout na svoji kořist a bezlítostně ji získat. Proto vám pomůže se velmi dobře odrazit do všech letošních aktivit. Je to energie silně individuální, takže vám pomůže zaměřit se hlavně na sebe a své plány. Umí jak rychle vyrazit, tak i trpělivě vyčkávat. Jedno je jisté. Ví přesně kdy vyrazit, aby úspěch byl zaručen.

Při začátku letošních aktivit si do ničeho nenechte mluvit. Tygr chce jednat po svém a „chytráky“ ve svém okolí nepotřebuje. Stačí, když mu jasně ukážete svůj cíl. Tygr se po něm vrhne sám a po svém. Bude-li vám někdo bránit, mohou hrozit i nepříjemné konflikty. Pozor na zlost či vztek. Silné energie musíte ventilovat. Choďte hodně ven, buďte v přírodě a snažte se vše nechat volně plynout.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků