Užitečný ocet

Možná si řeknete „obyčejný ocet“! Ale obešli byste se bez něj těžko. Ocet je nejen nepostradatelnou kuchyňskou přísadou, ale také výborným a osvědčeným pomocníkem pro úklid domácnosti.

Titulka pro: Užitečný ocet
Zobrazit fotografii v galerii

Tato nepostradatelná pochutina provází náš jídelníček celá tisíciletí. Je o něm však všeobecně známo také to, že je skvělým čisticím prostředkem, ať už jde o naše zdraví nebo domácnost. Jako součást detoxikačních kúr pročišťuje organizmus, ale zároveň si poradí se spoustou nejrůznějších nečistot v našem bytě.

S pomocí octa odstraníte skvrny z umělé hmoty, emailových nátěrů, chromovaných čistí nábytku, sporáku, dlaždic nebo skleněných ploch. Ocet si poradí i s usazeným vodním kamenem třeba v rychlovarné konvici, ale odstraní i nepříjemný zápach z ledniček, nádobí a příborů.

Všechny skvělé vlastnosti octa teď můžete skvěle využít pro mytí nádobí v myčce, a to díky novince Somat Perfect Gel, kterou přináší Henkel ČR.

 

Somat Perfect Gel Ocet ve své receptuře skrývá skvělé čistící a neutralizační vlastnosti octa, a zároveň nabízí všechny výhody gelové varianty multifunkčních tablet Somat Perfect. Které to jsou? Především se při mycím procesu lépe a rychleji rozpouští, takže si můžete být jisti, že po umytí nenajdete na čistém nádobí žádné nerozpuštěné zbytky tablet. Výhodou je i možnost dávkování podle potřeby v případě, že nemáte myčku zcela zaplněnou nebo potřebujete použít menší množství prostředku. Nemusíte půlit tabletu, stačí nalít požadované množství prostředku do zásobníku na tablety.


Somat Perfect Gel Ocet v sobě skrývá řadu předností, které ocení všichni spotřebitelé. Tento přípravek se skrývá v lahvích s praktickým dávkováním a jeho použití je velmi jednoduché. Gel se totiž aplikuje přímo do zásobníku na tablety, odpadá navíc i rozbalování tablet. Somat Perfect Gel Ocet působí okamžitě a díky svému složení odstraní i ty nejodolnější skvrny. Výsledkem je hygienicky čisté a oslnivě lesklé nádobí. A Somat Perfect Gel Ocet je účinný proti nepříjemným pachům.
 

Somat Perfect Gel Ocet je k dostání v maloobchodní síti od dubna 2010, a to ve dvou různých baleních odpovídajícím středním a velkým tabletám:

  • Somat Perfect Gel Ocet 700 ml, 28 mycích dávek za DMOC 219 Kč
  • Somat Perfect Gel Ocet 2x700 ml, 56 mycích dávek za DMOC 359 Kč.

Autor: Zuzana

Foto: iStock, Henkel ČR

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

CVIČENÍ

Ahoj holky, jaké cvičení preferujete? Doma nebo chodíte ven ...

TEST OTCOVSTVÍ

Holky, prosím o rady... ASAP... řešila jste některá test ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz