Hobby

V březnu posilujte lásku ve vztazích

První dva měsíce roku 2021 byly pod vládou velmi silných individuálních energií.

V lednu vládl Buvol a v únoru Tygr. Jsou to velmi silná zvířata, která mají tendenci prosazovat svoje já. Proto bylo tak důležité, abyste si ve vztahu uvědomili vaše společné MY s partnerem a toto MY posilovali.

V březnu však začíná vládnout mírnější energie Zajíce. Tyto energie jsou více přátelské a nejsou již tak zaměřeny jen na své vlastní JÁ. Toho byste měli využít k tomu, abyste posílili příjemnou energii ve vašem vztahu. Zajíc má rád přátelské prostředí, vyhýbá se konfrontaci a preferuje spolupráci před konkurencí. V březnu jsou opravdu výhodné energie k tomu, abyste svůj vztah co nejvíce posílili. 

V březnu se začíná příroda připravovat na rození mláďat. Zvířata se začínají párovat, přestávají bojovat a hledají si příhodná místa k tomu, aby založili rodinu. A protože energie člověka jsou ovlivňovány přírodou, měli byste energii zaměřit na vnitřek vztahu. 

Uvědomte si co nejvíce, jak svého partnera potřebujete a vše mu dejte jasně najevo. Není to čas půtek, ale vzájemného soužití. Zajíc dokáže do vztahu vložit jemnost a starostlivost o toho druhého. Navíc Zajíc má rád svoji noru a rodinu jako takovou. Takže pokud se v březnu zaměříte na budování svého krásného rodinného hnízdečka, tak to přinese silné pozitivní energie do vašeho vztahu. Důležité je, abyste na vytváření hnízda spolu spolupracovali a dělali co nejvíce věcí společně. 

Nezapomeňte, že se říká: „Jak ti dupou králíci?“. I to je cesta, jak vztah podpořit.

Autor: Jiří Čerňák, 
Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků