V květnu nám vládne Had

Květen patří rozhodně k těm nejkrásnějším měsícům v roce. Ale protože vše v přírodě je směřováno k rovnováze, je krása tohoto měsíce vyrovnávána jistou složitostí a náročností. A tu přináší právě Had. Takže i v tomto krásném měsíci lásky musíte umět s jeho energií dobře pracovat.

Titulka pro: V květnu nám vládne Had
Zobrazit fotografii v galerii

O Hadovi se říká, že je to nejušlechtilejší a nejnáročnější zvíře zvěrokruhu. Tíhne k dokonalosti až perfekcionalismu. A protože vládne vám, bude tuto svoji vlastnost chtít i od vás. Had vám nic neodpustí. Buď se budete snažit o maximum a pak vám Had pomůže najít cestu a vy se skutečně můžete posunout na opravdu vyšší kvalitativní úroveň, nebo neprojevíte dostatek snahy a Had vás nechá „zahubit“.


Had přichází po vládě Draka. Ten vás měl povznést do výše, abyste mohli vidět velký obraz svého života a svých aktivit. Měli jste si maximalizovat své plány, být velkorysí při jejich tvorbě i realizaci. Měli jste mít velký záběr. Drak přináší energii hojnosti, prosperity a bohatství. Tomu jste se měli celý duben věnovat. Měli jste expandovat všude tam, kde jste k tomu měli příležitost. Pokud jste ji opravdu využili, tak nyní vám přichází na pomoc Had.


Jeho pomoc přichází v tom, že vám svojí dokonalostí a znalostí ( Had ví, že ví a tím dodává do vašeho života jeho nejvyšší kvalitu) pomůže velikost Draka ( tj. prosperitu, expanzi a bohatství) zvládnout. Had vám pomůže tu obrovskou kvantitu Draka vyrovnat i vysokou kvalitou.


Jak víte, Drak je jangové zvíře a tím aktivuje velikost. Had je jinové zvíře a tím vám pomáhá dát té velikosti tu správnou, nejlepší formu. Ukazuje vám, JAK s tou velikostí Draka pracovat. I když květen svoji krásou a emocemi vás bude lákat jiným směrem, vězte, že je to měsíc, kdy máte hodně přemýšlet.


Had vám dodá sílu svého intelektu. Využijte ji, protože je to nejvyšší a nejkvalitnější energie intelektu v roce vůbec. Tento měsíc se soustřeďte na pilování všech svých aktivit k dokonalosti. Věnujte pozornost každému detailu, který vám pomůže věci zlepšovat. Týká se to všech oblastí vaše hoživota. Nic nepodceňujte a všemu se věnujte s maximální pozorností.


V letošním roce máte ještě navíc možnost využít spolupráce Hada a Opice (ta vládne celému roku). Měli byste tak spojit svůj intelekt s chytrostí. Mohli byste proto v květnu přijít opravdu na geniální řešení. A protože Opice si ví rady téměř hned ( dokáže být velmi rychlá), nic neodkládejte.


Letos v květnu využijte rčení: co můžeš udělat hned, neodkládej na zítřek. Tím se řiďte co nejvíce. Uvidíte, jak se rychle v květnu posunete dopředu a nahoru. Tak dobré a silné energie v souladu již tento rok nebudou. Tak využijte tu příležitost, kterou vám květen přináší.

 

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com
Foto: 123rf
29. 4. 2016

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz