Hobby

Energie měsíce května: vládne nám had

Sbírání kytiček

Květen patří rozhodně k těm nejkrásnějším měsícům v roce. Ale protože vše v přírodě směřuje k rovnováze, krásu tohoto měsíce vyrovnává složitost a náročnost. A tu přináší právě had. Takže i v tomto krásném měsíci lásky musíte umět s jeho energií dobře pracovat.

Energie hada

Had je nejušlechtilejší a nejnáročnější zvíře zvěrokruhu. Tíhne k dokonalosti až perfekcionalismu. A protože tento měsíc vládne, chce tuto svoji vlastnost i od vás. Had vám nic neodpustí. Budete-li se snažit o maximum, had vám pomůže najít cestu. A vy se skutečně posunete na vyšší kvalitativní úroveň. Nebo neprojevíte dostatek snahy a had vás „zničí“.

Had přichází po vládě draka. Ten vás měl povznést do výše, abyste mohli vidět velký obraz svého života a svých aktivit. Měli jste si maximalizovat své plány, být velkorysí při jejich tvorbě i realizaci. Měli jste mít velký záběr. Drak přináší energii hojnosti, prosperity a bohatství. Měli jste expandovat všude tam, kde jste měli příležitost. Pokud jste ji opravdu využili, tak nyní vám přichází na pomoc had.

Jeho pomoc přichází v tom, že vám svojí dokonalostí a znalostí ( Had ví, že ví. Tím dodává do vašeho života jeho nejvyšší kvalitu.) pomůže velikost draka ( tj. prosperitu, expanzi a bohatství) zvládnout. Had vám pomůže tu obrovskou kvantitu draka vyrovnat i vysokou kvalitou.

Drak je jangové zvíře a tím aktivuje velikost. Had je jinové zvíře a tím vám pomáhá dát té velikosti tu správnou, nejlepší formu. Ukazuje vám, JAK s tou velikostí draka pracovat. I když květen svoji krásou a emocemi vás bude lákat jiným směrem, vězte, že je to měsíc, kdy máte hodně přemýšlet.

Had vám dodá sílu svého intelektu. Využijte ji, protože je to nejvyšší a nejkvalitnější energie intelektu v roce vůbec. Tento měsíc se soustřeďte na pilování všech svých aktivit k dokonalosti. Věnujte pozornost každému detailu, který vám pomůže věci zlepšovat. Týká se to všech oblastí vaše hoživota. Nic nepodceňujte a všemu se věnujte s maximální pozorností.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků