Shopping

Valentýn? Pošlete muže do smyku!

Nebojte se, nenabádáme vás k rozchodu, naopak, máme pro vás opravdu svěží tip na dárek pro vašeho muže.

Navíc takový dárek, který potěší jeho i vás. Škola smyku je totiž dost praktická a užitečná záležitost. Je to kurz, kde se řidiči naučí, jak zvládnout za volantem situace, na které běžně není připraven – smyk, náledí, vodu na silnici, neočekávané překážky v cestě a podobně. Ukažte mu, že vám záleží na jeho bezpečí a že se orientujete v moderních auto-moto trendech. Věnujte mu poukaz na kurz bezpečné jízdy v jednom z nejlepších areálů v ČR, které vám doporučíme dále. 

Proč se mu to bude líbit? 

Protože každý muž je tak trochu kluk a láká ho cokoliv, co zavání nebezpečím. Protože si užije nezapomenutelný den se svým mazlíkem (ano, myslíme jeho auto). Protože se potká s partou lidí, odpočine si, vyzkouší něco nového. Protože se naučí spoustu nových věcí, které pak bude moci naučit vás a to, jak všechny víme, dělají muži rádi. 

Jaké jsou areály pro školy smyku? 

Míst, kde nabízí školení bezpečné jízdy, je po celé ČR mnoho. Radíme ale vybrat si skutečně profesionální areály, kde mají adekvátní vybavení pro nácvik a vyškolené instruktory. Takové, kde probíhají i státem uznaná školení. Takovýchto profi areálů vám nabídneme hned několik: v Jihlavě, Ostravě, Příbrami, Vysokém Mýtě, Mostě a v Sosnové. Všechny jsou moderně vybavené jak pro teoretickou část, tak pro samotný nácvik jízd. 

Co se například na škole smyku učí?

Při nezbytném teoretickém úvodu prochází instruktoři s účastníky základní pravidla chování automobilu, bezpečnostní zásady, pravidla při dopravní nehodě nebo třeba druhy smyků. Všichni se ale jistě těší na druhou, praktickou část, kdy si vyzkouší: smyk předních i zadních kol, smyk na rovině, smyk při jízdě z kopce, slalom, bezpečný průjezd zatáčkou na povrchu se sníženou přilnavostí, krizové brzdění a vyhýbací manévry, reakce na náhlou překážku, nácvik přetáčivého smyku, jízdu ve ztížených klimatických podmínkách a mnohé další „špeky“, na které můžete za volantem narazit. 

Kde koupíte poukaz na školení? 

Školu smyku ve formě hezkého dárkového poukazu koupíte v zážitkové agentuře ESENNCE.cz. Můžete si vybrat ze všech výše zmíněných lokalit. Vybrat si můžete nejen dle lokality, ale také podle délky kurzu, od které se odvíjí také jeho cena. Dárkový poukaz platí půl roku a termín si obdarovaný vybere sám, takže odpadá starost s vhodným datem.

KP

Foto: 123rf


Diskuze: příspěvků