Kariéra

Vaše body: karty, se kterými můžeme ovlivnit svoji budoucnost

Sbírání kytiček

Máte rády karty, karetní výklady, kartářky? Chcete znát svůj životní příběh dopředu? Podléháte tomu, co slyšíte a věříte, třeba že se svému osudu nevyhnete?

Třeba jste už mnohokrát byly na kartách a po jejich výkladu jste si zoufaly, že se ten pravý neobjeví, vás čekají překážky, nepohoda, trable v práci, nemoc či další komplikace. Cítily jste marnost, špatně jste informace přijímaly a zpracovávaly, bály jste se pohnout z místa, aby jste si nenatloukly. Přestávaly věřit svým snům a netušily jste, jak se „kletbě“ vyhnout.

Nemusíme věřit všemu, co nám karty poví. Důležité pro nás je umět informace zpracovat a využít i ty negativní ve svůj prospěch. Karty Points of You ( Vaše body ), mají tu moc nejen odkrýt cokoliv z vaší minulosti, včetně chyb a všech situací, procesů, lidí a činů, které vás mohou v současnosti posunout do lepší budoucnosti, nikoliv, aby vás ovlivnili a manipulovaly vašimi rozhodnutími.

Karty Points of You nejsou jen výkladové, ale pracují s vaším potenciálem a jejich cílem je pomoci vám nalézt tu nejlepší cestu, ta nejlepší řešení.

Karty Points of You patří do rukovou profesionálů, kteří s nimi umí pracovat, tak aby vám byly ku prospěchu a neublížily.

Přijďte si vyzkoušet výklad z karet Points of You do Čisté duše, v dubnu za mimořádnou cenu.

 

Připravila: Petra Krajčinovič
Foto: Čistá duše
21. 4. 2015
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků