Rodina

Venuše v horoskopu Vah: vládnou nám velmi romantické energie

Nastává velmi romantické období. Zamilovaná Venuše se dostává do Vah, domovské základny planety lásky od 8. listopadu do 4. prosince 2023. Spřízněné duše se mohou konečně najít.

Když je Venuše ve Vahách, jsou velmi silné romantické energie, ale naproti tomu klesá síla vůle. Budete si užívat krásné stránky života – dobré jídlo, hezké oblečení či umění. Venuše je planetou lásky, krásy a luxusu.  Užívejte si a zároveň si hlídejte své výdaje.

Jak Venuše ovlivňuje vaše vztahy

Jste zadaní

Váš partner bude na prvním místě. Dělejte společné věci, rozhodujte společně. Vytvořte si fázi líbánek. Hlavně netlačte, lehká romantická energie by se mohla zablokovat. Vyměňujte si romantická gesta a užívejte si jeden druhého.

Singl

Udělejte si čas na poznávání lidí. Váhy zvažují všechny možnosti. Stýkejte se s více lidmi a sledujte, jak na vás působí.

Beran (21.3. – 19.4.)

Až do 4. prosince bude váš milostný život hořet touhou a naplněním. Neformální flirtování se může proměnit ve vážnou věc. Pokud váš vztah už jen tak setrvačně běžel, může znovu vzplanout.

Býk (20.4. – 20.5.)

Pečujte o sebe. Nutně to potřebujete. Potřebujete mít svou mysl i své tělo ve špičkové kvalitě. Pak budete zářit a nikdo vám neodolá.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Pravděpodobně vás zasáhne jeden z Amorových šípů. Ale nečekejte, až si vás Amor, najde. Buďte proaktivní a nebojte se flirtovat. Páry prožijí romantický restart.

Rak (21.6. – 22.7.)

Vaše srdce patří rodině a domovu. Budete ho ladit a zkrášlovat. Páry si užijí společné zútulňování domova. Nové a hebké polštářky je třeba vyzkoušet.

Lev (23.7. – 22.8.)

Jste nesmírně přitažliví a potřebujete hodně komunikovat. Jste svůdní a užíváte si módu a líčení. Potřebujete někoho zaujmout? Máte nejlepší příležitost.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Venuše ve vás probouzí marnotratnost. Pozor na spontánní utrácení. Nákupy nových kousků vás v tu chvíli naplní nadšením, které rychle opadne. Opravdu to všechno nepotřebujete. Dopřejte si nové věci, ale dobře si rozmyslete, které opravdu chcete. Singl Váhy buďte proaktivní. Zadané Váhy přidejte trochu překvapení. Nové spodní prádlo je možná dobrý nápad.

Štír (23.10. – 21.11.)

Pozor na přílišný útěk do světa fantazie. Venuše vás vtáhne do říše romantiky. Poslouchejte svou intuici. Pokud nic velkého nepřijde, netlačte. Pokud se něco romantického objeví, nebuďte zbrklí.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Vy budete více přitahování lidským intelektem a ideály. Potřebujete hluboké dialogy i jiskřivý vtip. Páry si užijí více společného času.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Vy jste se našli v práci. Třeba tam narazíte na někoho, s kým přeskočí jiskra. Možná už ho potkáváte delší dobu. Posílíte i své vztahy se svými spolupracovníky.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Nestanovujte lásce hranice. Svobodní Vodnáři zůstaňte otevření. Ucítíte-li jiskru, pokračujte. Zadaní Vodnáři mohou někam vyrazit.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Zavřete dveře a nasměrujte svůj vztah do hlubších vod. Bude to chtít i trochu pohybu. Zajděte se rozptýlit třeba na jógu.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků