Shopping

Které znamení horoskopu nejvíce utrácí

Patříte do velké skupiny lidí, která dnes běžně sahá do peněženky pro kreditní platební kartu? Představte si, že používání těchto karet se liší nejen podle pohlaví nebo věku, ale také podle znamení zvěrokruhu.

Zajímavý průzkum na toto téma provedla Citibank Europe. Z výsledků vyplynulo, že prostřednictvím kreditních karet nejvíce utrácejí lidé narození ve znamení Berana, které však těsně dotahují Ryby a Blíženci. A budeme-li hledat, kdo stojí na opačné straně, pak to jsou Štíři.

Kdo je v obchodě jako doma

Celkově nejvíce utrácejí kreditními kartami v maloobchodě muži narození ve znamení Býka, o kterých hvězdy říkají, že s penězi umí hospodařit. Ale jak se zdá, utrácení jim není cizí. Pokud se podivujete, že jde zrovna o muže, dá se to vysvětlit tím, že pánové nakonec platí.

Podíváme-li se znovu na průzkum z pohledu pohlaví, pak za běžné nákupy v maloobchodě nejvíce utrácejí ženy narozené ve znamení Ryb.

Kdo raději šetří

A jak vypadá pohled na ty, kteří v daném segmentu, tedy v maloobchodě, nechají nejméně peněz? Opět musíme zmínit znamení Štír, ovšem tentokrát je skóre genderově vyrovnané. Šetrní jsou jak muži, tak i ženy. Pro lidi narozené ve znamení Štíra je typické uvážlivé šetření, které se však čas od času může nečekaně proměnit v bezhlavé utrácení. Nákupní apetit je zkrátka nevyzpytatelný.

Kdo se rád pěkně obléká

Rovněž v této oblasti nechávají v obchodech nejvíce peněz dámy Ryby a pánové Býci, ovšem šetrnější už jsou jiná než dosud citovaná znamení. Nejspořivější při svých nákupech oblečení kreditní kartou jsou ženy zrozené ve znamení Panny a muži Střelci. Ovšem spořivé dámy Panny jsou celkem pragmaticky uvažující ženy. Podle horoskopu při výběru partnera zvažují i jeho finanční situaci. Tak pak není důvod, aby utrácely za něco, co jim jejich vyvolený patrně sám rád koupí.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: Citibank Europe
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků