Krása

Vlasové trendy: které vládnou podzimu?

Sbírání kytiček

Inspiraci pro změnu účesu nebo barvy můžete najít v mnoha kolekcích, které se nyní představují. Co se nám na nich líbí? Jsou natolik pestré, že si vybere každá!

Modern Glamour v mnoha podobách

Kadeřníci značky Schwarzkopf Professional připravili kolekci Essential Looks, v níž najdete tři styly.

Undone Glamour se inspiruje „Bardotkou“, ale v dnešním pojetí. Je ležérní, hravý a bude se líbit (nejen) mladým. Střih vychází z přístupu založeného na kontrastních délkách a rozcuchaných strukturách, barevné přechody jsou velice jemné.

Essential Looks Glamour

 

V trendu Metal Chic se nedají přehlédnout výrazně zakulacené ofiny a metalické odlesky. Barvy jsou nepřehlédnutelné, až dramatické.

Essential Looks Metal

 

A Bobo Curl? Vlasy se představují v podobě objemných účesů s velkými vrstvenými kadeřemi vytvářejícími kulaté tvary, barvy sází na hnědavé a zlaté tóny pro postupné stupňování a přirozeně se prolínající odstíny.

Essential Looks Boho Curl

 

Emoce Libora Šuly

Známý kadeřník, spolupracující se značkou L´Oréal Professionnel, představil kolekci

TheSalon, pro níž jsou typické propracovanost účesu, neokázalý luxus a výlet Evropou. I zde máte na výběr tři styly.

ICONIC – Paříž nabízí klasické mikádo, kašmírově hebké, probarvené jako polední odraz písku, střižené do jedné délky. Zaujmou zde vložené vlny, jako finální tečka stylingu.

Libor Šula ICONIC

 

Styl CONSTRUCTIVIST – Berlín vychází ze známého účesu bob, který získal nový rozměr díky ustřižené ofině s jasnou linií, v barvě dřeva a kůry.

 

Libor Šula CONSTRUCTIVIST

 

A styl BOHEMIANS – Miláno doslova hýří velkými loknami. Jak se vám líbí?

Libor Šula BOHEMIANS

 

Drive Petry Měchurové

Kolekce dalšího známého kadeřnického jména vychází z art stylu a na ní je vidět, že si zkrátka umí hrát. Kadeřnice hodně pracuje s kontrasty v délkách střihů i s barvami. Ani její pánské účesy se nebojí asymetrie a dámské zase dokážou tu zkrátit, tu prodloužit svou délku. K vidění je například rozevlátý účes, jakoby poletující prostorem, krátký rozčepýřený účes, delší mikádo těsně nad ramena… V jiných případech se dává hlavní důraz na barvu, zkuste například spojit vanilkovou se zrzavou; samy budete překvapené, jak zajímavého výsledku se dá dosáhnout.

Petra Měchurová DRIVE

 

Borderline collection

Značka Wella Professionals letos představuje účesy Trend Vision 2014, v jejichž rámci se pro podzim/zimu ukazuje styl Borderline. V účesové tvorbě posouvají hranice starých estetických norem, akcentují kontrast mezi tvarem účesu a tvarem hlavy a nacházejí tak nové linie krásy. Jak je vidět, i barvy se dají kombinovat skutečně neotřele, zde je patrný experiment s šedými odstíny a stříbrnými tóny. Inspirujte se, použití šedé opravdu není obvyklé, naopak přirozené šediny ve vlasech nám vadí,. Ovšem aktuální kolekce Borderline dokazuje – záměrné použití šedé barvy je nejen trendy, ale i sexy.

Wella Borderline

 

Připravila: Marcela
Foto: Schwarkopf Professional, L´Oréal Professionnel – Ondřej Košík, Salon Petra Měchurová – Anna Mrázek Kovačič, Wella Professionals
6. 11. 2014

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků