Soutěže

Vyhrajte balíček doplňků stravy na jarní únavu

Sbírání kytiček

Jste po zimě vyčerpaní a chybí vám „šťáva“? Nezoufejte! Jarní únava je jen přechodný stav. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám dodají potřebné látky a minerály. Díky nim budete opět překypovat energií a vitalitou.

Hořčík sníží únavu

Naturevia Magnesium 1 Mega Foto: Naturevia
Naturevia Magnesium 1 Mega Foto: Naturevia

Pokud se cítíte slabí jako moucha a stačí jen málo, abyste odpadli, vsaďte na hořčík neboli magnesium. Právě tento minerál přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zároveň je důležitý pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun pomůže předcházet výskytu nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit při či po sportu. Oceníte jej však i v případě psychicky náročných dnů. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA, jehož jedna malá tableta obsahuje pořádnou extra porci hořčíku, díky které se snadno popasujete, jak s fyzickými tak psychickými výzvami. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Energie v kapsli

Naturevia Koenzym Q10 cardio
Naturevia Koenzym Q10 cardio

Víte, jak se říká koenzymu Q10? Elixír mládí, proto na něj nezapomínejte. Pokud se chcete vrátit do formy a na jaře překypovat energií a vitalitou, rozhodně jej začněte užívat. Tato životně důležitá látka se zařazuje k vitaminům a má klíčovou roli při tvorbě energie i při prevenci buněčné degradace. Jenže kolem čtyřicítky začne jeho produkce klesat a při jeho nedostatečné hladině nedokáže tělo vyrobit dostatek energie. To je důvod, proč se cítíte unavení. Chcete-li tento proces zpomalit, můžete vsadit na doplněk stravy Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály a ochraňují buňky před poškozením. Mimochodem věděli jste, že koenzym Q10 a selen společnými silami také pomáhají zpomalit biologické stárnutí a přispívají k delšímu aktivnímu životu? To jsou pádné argumenty, proč byste měli koenzym Q10 užívat. V případě přípravku Naturevia vám bude stačit jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Díky této dvojici se s jarní únavou lépe popasujete a budete mít spoustu elánu, abyste si mohli každý jarní den užívat naplno!

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Třiz vás mohou získat balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Koenzym Q10 cardio a Magnesium 1 MEGA. Hodnota 1 výhry je cca 650 Kč.

Soutěž probíhá od 10. do 24. března 2024.

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Pexels, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků