Shopping

Vyměňte nudné dámské legíny za stylové v barvách

Díky za ně, za legíny. Na sport jen stěží najdeme něco pohodlnějšího, co by nám navíc ženám tak slušelo. Nenoste ale nudné černé legíny či nekvalitní výrobky, které rychle vezmou za své. Oblečte si legíny Utopy.

Seznamte se s českými designovými legínami 

Rozhodně se vám budou líbit více než kterékoliv, jež jste doposud viděly. Nejde o žádný komerční produkt, který by se k nám dovážel a chrlily jej továrny někde na východě v milionech kusů. Utopy legíny vznikají pod rukama českých designérů. Potrpí si na unikátnosti i kvalitě. Šijí je české švadleny a vyrábí se z kvalitní látky vyráběné u našich sousedů, na Slovensku. 

Jsou to navíc legíny, jež rozumí ženám. Žádné podpásovky! Naopak, chlubí se vysokým pasem, který tvaruje naši ženskou postavu a ukrývá drobné nedostatky. Dokonalé křivky však nejsou vše. Tyto legíny nikdy neprosvítají, a to ani když se napnou třeba v podřepu. Nylon, ze kterého se vyrábí (82 % nylon, 18 % elastan), tvoří na těle druhou kůži. Legíny perfektně pruží a dokonale přilnou k tělu. 

Dámské legíny Utopy jsou prosty rovněž všech etiket či nášivek. Proto netlačí ani nekoušou. Mají unikátní designové potisky, jenž se neseperou, a tak budou tyto barevné legíny vypadat i po létech naprosto jako nové. Tlačí se unikátní technologií, díky které vznikají trvanlivé barevné potisky. Neseperou se, ani se nedrolí. Vzor i barva – obojí je s legínami trvale spojeno. 

Kam nosit legíny Utopy? 

Jde především o volnočasové a sportovní legíny. Doplnit je máte možnost taktéž mikinami Utopy. I ty jsou díky svým barvám a vzorům, stejně jako legíny, nepřehlédnutelné. Rozhodně se s nimi nezamykejte doma! Patří mezi lidi. Sportujte v nich, venčete psa, jezděte na výlety. Jsou plné pozitivní energie, která ulpí nejen na vás, ale i na lidech, které je na vás spatří.

Komerční prezentace
Foto: Utopy


Diskuze: příspěvků