Krása

Vyrazte do práce i do přírody ve funkčních šatech

Sbírání kytiček

S létem jsou spojené nejen vysoké teploty. Ale také výlety, na které během dovolené nebo po práci s radostí vyrážíme. Než se tak ale stane, stojíme většinou před skříní a přemýšlíme, co si vezmeme na sebe. Na jednu stranu se chceme líbit. Na druhou ale potřebujeme něco pohodlného, v čem se nebudeme tolik potit. Co si na sebe vzít?

Co takhle šaty?

Funkční šaty moira
Funkční šaty moira

Možná vás to překvapí, ale i v šatech se dá vyrazit jak do práce, tak do přírody. Jasně, nebude to žádná večerní róba. Když ale vsadíte na funkční šaty, výsledek bude praktický a elegantní zároveň. Vyrábí se z lehkých materiálů, které pohladí po těle, pot se do nich nenasákne, a když si dobře vyberete střih a velikost, pak vám umožní každý pohyb, na který si jen vzpomenete. Jsou k mání v mnoha provedeních, stačí si vybrat ty pravé.

Víte, že když si pořídíte letní funkční šaty od českého výrobce Moira, můžete vsadit na ty z polypropylenového vlákna, které nepodporuje růst bakterií, ani nepřitahuje pach, je až 10x méně nasákavé než polyester a pohladí vás po těle svojí jemností?

Jak funkční šaty vypadají?

Na první pohled je od těch klasických, které se hodí ke každodennímu nošení, nepoznáte. Mohou vypadat úplně stejně, lišit se ale budou materiálem a svými funkcemi. Pořídit si totiž můžete jak krátké, tak dlouhé šaty, jak šaty na ramínka, tak šaty s rukávkem, a to v mnoha barevných provedení a vzorech.

Jaké jsou přednosti funkčních šatů?

Už sám název napovídá. Letní funkční šaty plní funkce, které jsou v létě důležité. A nejen v létě, ony se vlastně dají nosit celý rok, do práce, na dovolenou i výlety. A o jaké funkce jde?

  • Pohodlí – Díky použitým materiálům jsou pohodlné, dobře se nosí, po těle pohladí, jsou lehké jako pírko. V pohybu vás nebudou nijak omezovat, nosit je, to je radost.
  • Odvod potu – Letní funkční šaty, stejně jako další funkční oblečení, od těla odvedou pot pryč. Nenasákne se do oblečení, jak to známe třeba u bavlny.
  • Bez fleků v podpaží – Funkční šaty vám zvednou sebevědomí, fleků v podpaží nebo mokrých propocených zad se nemusíte bát.
  • Příjemně ochladí, ale nestudí. Pokud si vyberete letní šaty ze syntetických materiálů s chladící technologií, zvládnou snížit tělesnou teplotu o 1-2 °C. Sice to není moc, ale každý stupeň se v parném létě počítá.
  • Snadno se udržují, rychle schnou, jejich barva nebledne.
  • Vsadit můžete i na oblečení s funkčními zónami, které mají odlišnou strukturu materiálu. Díky tomu mohou na zádech lépe odvětrávat, v bedrech lépe sát apod.

Komerční prezentace

Zdroj informací: Moira
Zdroj fotografií: Moira
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků